Pomóżcie Bezdomniakom "złapać " Zwierzakobusa!

Magda Pasterz
organizator skarbonki

Magda Pasterz

Od początku naszej działalności pomoc zwierzętom jest naszym priorytetem. Naszą pasją, której poświęcamy każdą wolną chwilę. Naszym celem, któremu jesteśmy w pełni oddani. Przez te wszystkie lata w celu ratowania zwierząt zrobiliśmy razem z wolontariuszami i ich prywatnymi samochodami kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. To były i są kilometry ratujące życie...

Nigdy nie mieliśmy auta fundacyjnego, bo zwyczajnie nie było nas stać, ratując tak dużą liczbę zwierząt. Nigdy nie otrzymaliśmy też auta w darowiźnie.

Naszym marzeniem jest mieć dla naszych podopiecznych auto sprawne, niezawodne i takie nasze bezdomniakowe, aby dalej móc pomagać zwierzętom i zapewnić im nowe szczęśliwe życie. 

Bardzo nas cieszy i jesteśmy wzruszeni, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w konkursie o Zwierzakobusa!

Wierzymy, że wielu z Was obdarza nasze działania zaufaniem, dlatego bardzo prosimy o pomoc w wygraniu samochodu. Naszym celem jest wyłącznie ratowanie zwierząt i fundacyjny zwierzakobus byłby dla nas bardzo  pomocny w podejmowanych interwencjach, transportach Bezdomniaków do klinik weterynaryjnych oraz codziennym funkcjonowaniu organizacji.  

Bardzo prosimy o wsparcie! Bardzo prosimy o wsparcie, by wspólnie dojechać do celu, aby pomóc tym, którzy sami o pomoc nie poproszą. Dziękujemy!

Fundacja Bezdomniaki 

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Angelika

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Zuzia

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

40 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
6 092 zł
Wsparło 521 osób