Zwierzakobus dla Azylu

Agnieszka LifeManagerka.pl
organizator skarbonki

Agnieszka Świetlik

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem to miejsce, które miałam okazję wielokrotnie odwiedzić, z którego zaadoptowałam dwa psy i wobec którego mam dług wdzięczności za uratowanie moich zwierzaków, kiedy były w potrzebie. 
Potrzeb fundacja ma bardzo wiele, ale jedną z kluczowych jest zakup nowego samochodu do przewożenia zwierząt np. z interwencji. Aktualnie na stanie fundacji są stare samochody, które często wymagają napraw i zamiast pomagać zwierzętom, generują dodatkowe koszty, zabierając pieniądze z fundacyjnego budżetu. Potrzebne więc jest auto, które chociaż przez jakiś czas pozwoli odetchnąć od niespodziewanych wydatków i będzie sprawnie służyć fundacji w ratowaniu zwierzaków. Oczywiście musi to być większy samochód, niż najzwyklejszy osobowy, ponieważ będą w nim przewożone klatki. 

Dodam, że problem samochodu jest bardzo ważny, ale równie istotny aktualnie jest kłopot z zatrzęsieniem i wzmożoną, wiosenną aktywnością kleszczy. Jeśli będzie taka konieczność, pieniądze z tej zrzutki zostaną wykorzystane na ratowanie psów przed zagrożeniem powodowanym przez kleszcze. 

Ja na dobry start wpłacam 2 810 zł pochodzące z wyprzedaży książek, którą przeprowadziłam na Instagramie. Za jej wsparcie swoimi książkami bardzo dziękuję Oldze Pietraszewskiej www.makehappyday.com i Gosi Włodarczyk https://www.instagram.com/pani_fizjotrener/.

Z góry dziękuję serdecznie za Wasze wsparcie i będę bardzo wdzięczna za udostępnianie tej zrzutki! Wierzę, że okazane zwierzakom dobro na pewno do Was wróci :)

Agnieszka Świetlik

www.lifemanagerka.pl

Wsparli

50 zł

Bolek

11 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Ewela

10 zł

Diana

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
Wsparły 242 osoby
20 005 zł (100%)