Jedźmy na ratunek! Zwierzakobus dla Interwencji

Marianna Krawczyk
organizator skarbonki

Pomóżcie nam wyjeżdżać w teren, interweniować i wozić uratowane zwierzęta do weterynarzy i do nowych domów!

Anonimowa Pomagaczka

Jesteśmy niewielką grupą działającą w temacie interweniowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami. Pomagamy skrzywdzonym przez człowieka, maltretowanym, porzuconym i bezbronnym zwierzętom. Mimo, że jest nas niewiele - rocznie ratujemy dziesiątki psów, kotów, gryzoni, a nawet zwierząt gospodarskich. Odbieramy je oprawcom, występujemy w ich imieniu w sądach, walczymy o ich zdrowie i życie. Wozimy je do lekarzy, do domów tymczasowych, domów stałych.

Anonimowa Pomagaczka

Polegamy na małych osobówkach, głównie samochodach naszych wolontariuszy. Często zdarza się, że musimy wyjeżdżać w teren na kilka samochodów, np. na większe interwencje. Ostatnio odbieraliśmy ponad 20 kotów z hodowli i do lecznic wiozły je 4 wypełnione po brzegi auta naszych wolontariuszy... 

Anonimowa Pomagaczka

Samochód dostawczy nigdy nie był w naszym finansowym zasięgu. Miesięcznie wydajemy KILKANAŚCIE tysięcy złotych na leczenie odebranych zwierząt… ciężko jest nam związać koniec z końcem, a co dopiero odłożyć na duży samochód.

Pod opieką mamy stale kilkadziesiąt psów i kotów (aktualnie 17 psów i 32 koty!). Praktycznie wszystkie zwierzęta przebywają w domach tymczasowych na terenie Warszawy i okolic, współpracujemy z 25 takimi domami.

Anonimowa Pomagaczka

W 2020 r. pod naszą opiekę trafiły 63 zwierzęta, wzięliśmy udział w 92 postępowaniach ws. znęcania się nad zwierzętami. Jako strona uczestniczyliśmy w 19 rozprawach. Na leczenie często skrajnie zaniedbanych zwierząt wydaliśmy aż 200 000 zł…

W tym roku odebraliśmy już ponad 70 zwierząt! 31 z nich są już w domach stałych.

Anonimowa Pomagaczka


Ważne! Nie liczy się kwota wpłaty! Liczy się liczba wpłat. Co to oznacza w praktyce? Że możesz wpłacić nawet 1zł i Twoja wpłata będzie miała ogromne znaczenie.

Wsparli

5 zł

♥️

Duzo zdrowka dla zwierzaczkow 😊
19 zł

Anonimowa Pomagaczka

10,5 zł

Mariola

17 zł

Mariola

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Jola

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
13 505 zł
Wsparły 6 053 osoby