Zwierzakobus dla podopiecznych Fundacji KOT!

Lidia Jarosz
organizator skarbonki

Kochani! Z Waszą pomocą możemy zdobyć nowe auto, które ułatwi nam ratowanie kotów. 

To Wy zgłosiliście nas do akcji, w której organizacje pamagające zwierzętom mogą dostać Zwierzakobus od Ratujemy Zwierzaki. Dzięki Wam zakwalifikowaliśmy się do finałowej 16, teraz potrzebujemy Waszego wsparcia by znaleźć się wśród 5 szczęśliwców do których trafią samochody.

Co zrobić żebyśmy wygrali Zwierzakobus?
Wpłać do naszej skarbonki jakąkolwiek kwotę i poproś o to samo swoich znajomych. Organizacje z największą liczbą wpłat dostaną samochody. Nie liczy się wysokość kwoty uzbierana w skarbonce, liczy się ilość osób, które postanowiły wesprzeć ten cel.
Akcja startuje 24.11.2020 i trwa do 23.12.2020 do północy.

Wyniki akcji zostaną ogłoszone w Wigilię o godzinie 10.00. Wiadomość o wygranej byłaby przepięknym gwiazdkowym prezentem, prawda? :)

Po akcji pieniądze uzbierane w kotowozowej skarbonce zostaną przeznaczone na potrzeby naszych podopiecznych - jeśli nie wygramy Twoja darowizna i tak pomoże kotom.

Poznaj nasze działania:


Poznaj naszego Fordzika:
Naprawdę potrzebujemy nowego auta. Fordzik był praktyczny kiedy działaliśmy na mniejszą skalę, teraz na większe akcje musimy jeździć kilkukrotnie, załadowane po korek, w ekipie maksymalnie dwuosobowej.
Czasami zdarza się wpadka, a po niej pranie tapicerki. To nic przyjemnego, zwłaszcza, jeśli pSikusa zmalował niewykastrowany kocur.
Fordzik potrafił się też zbuntować i popsuć na środku drogi, a to nie jest Matiz, którego Asia mogła przeturlać z centrum pod warsztat.  ;-)
Mamy wiele bardziej i mniej pięknych wspomnień z tym autem, przysłużyło się do pomocy tysiącom kotów, jednak jego zegar tyka coraz głośniej. Czas przejść na emeryturkę i dać się zastąpić specjaliście - samochodowi przystosowanemu do ratowania zwierząt. Nowe auto będzie dla nas wydarzeniem na skale wynalezienia żarówki. :)

Bardzo prosimy Was o pomoc i dziękujemy za każde wsparcie!

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Kocieszydełko

Dawaaać Malinowski tylko nie zafajdaj nowej fury
10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
17 810,64 zł
Wsparło 2 120 osób