To możliwe? Twoja złotówka=ZwierzakoBus dla M...

Kochani, ruszyła coroczna akcja i walka o Zwierzakobusa. To w Waszych rękach jest sukces i powodzenie tej akcji! Co to, zapytacie?

Anonimowa Pomagaczka

Wspaniała Fundacja Ratujemyzwierzaki.pl organizuje akcję i tworzy flotę busów, dalej zwanych Zwierzakobusami. Są to nowe, pakowne fury, które co roku są przekazywane kilku organizacjom, które wygrają w tym wyścigu.

Anonimowa Pomagaczka

Nie liczy się wysokość wpłat, ale ilość. Wpłata z jednego maila i jednego numeru konta liczy się jako jeden głos. Jeden darczyńca = jeden głos. Nie ma znaczenia czy wpłacicie 1 czy 5 złotych.

Anonimowa Pomagaczka

W tej walce najważniejsza jest ilość indywidualnych wpłat. Fundusze zebrane na skarbonce są przekazywane danej organizacji, więc przy okazji możecie wesprzeć wpłatą nasze działania statutowe, czyli przede wszystkim ratowanie bezbronnych i pokrzywdzonych przez los zwierzaków.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Masz Nosa to organizacja działająca na terenie całej Polski. Nie straszne są nam setki kilometrów, które musimy czasami pokonać dla uratowania jednej, potrzebującej istoty.

Anonimowa Pomagaczka

W przeciągu roku robimy ponad 1 5 0 tysiecy kilometrów. Nasze wyjazdy to przede wszystkim interwencje, ale również adopcje na terenie całej Polski oraz praktycznie codzienne wyjazdy do weterynarzy. Współpracujemy z kilkoma klinikami i staramy się zapewniać naszym podopiecznym najlepszą opiekę weterynaryjną, dlatego często pokonujemy setki kilometrów na wizyty u specjalistów. Nasza Fundacja ma na stanie jedno auto, ale śledząc nas mogliście zauważyć, że już kilka razy w tym roku zmuszeni byliśmy założyć zbiórkę na jego naprawę. Nowe auto z dużą paką zapewniłoby komfort podróży zwierzaków, a my mielibyśy pewność, że wszędzie bezpiecznie je dowieziemy.

Nasi podopieczni na pewno będą Wam wdzięczni za głosy i pomoc w wygraniu bezpiecznego i wypasionego busa na ich potrzeby :)

Wszyscy jesteśmy Masz Nosa!

Wsparli

5 zł

Ewela

10 zł

Ewelka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 011,91 zł
Wsparły 342 osoby