Sięgamy po marzenia - zwierzakobusa. Pomożesz...

Kochani, oto wielki dzień dla naszej Fundacji. I to nie tylko dzięki naszym staraniom, by zwierzętom żyło się lepiej – ale głównie dzięki WAM. To dzięki WAM i Waszemu nieustannemu wsparciu mamy szansę wygrać ZWIERZAKOBUSA – profesjonalne, w pełni wyposażone auto do ratowania i bezpiecznego transportu zwierząt.

GŁOSOWANIE ROZPOCZYNA SIĘ 24.11.2020 o godz. 9.00 I TRWA DO 23.12.2020 do północy!

Część z Was już wie, część dopiero się dowie – nasza Fundacja od 8 lat działa na terenie powiatu puławskiego w województwie lubelskim. Często pomagamy również w dalszych rejonach, czasem wykraczamy nawet poza województwo. Jesteśmy zgraną paczką osób kochających zwierzęta, to nasza największa pasja a wszystko, co robimy w Fundacji, robimy CHARYTATYWNIE.

Nikt z nas nie pobiera wynagrodzenia za to co robi na rzecz czworonogów. Na co dzień mamy swoje Rodziny, naukę, pracę zawodową, a cały nasz wolny czas, dzień w dzień poświęcamy ratowaniu psów, kotów, ptaków, praktycznie każdego zwierzaka, które jest w potrzebie. Przeprowadzamy interwencje, poprawiamy warunki bytowe zwierząt, wspieramy puławskie schronisko dla bezdomnych zwierząt, pomagamy czworonogom, których właściciele są w ciężkiej sytuacji życiowej (zakupujemy budy, pożywienie, opłacamy leczenie), reprezentujemy skrzywdzone i zmaltretowane zwierzaki przed Sądem walcząc o wyroki dla ich oprawców. Roboty jest mnóstwo, telefonów i nowych zgłoszeń jeszcze więcej. Codziennie.

Nie mamy samochodu fundacyjnego, własnego azylu ani schroniska, tylko parę domów tymczasowych, nie jesteśmy też dużą Fundacją, ale mamy jeden wielki cel - chcemy być jeszcze sprawniejsi, jeszcze bardziej skuteczni, a naszym zwierzakom zapewniać MAKSIMUM komfortu i bezpieczeństwa.

Kochani – zapraszamy Was z całego serca do wsparcia naszej Fundacji, zasady akcji są banalnie proste:

Należy dokonać wpłaty do skarbonki, czyli ODDAĆ GŁOS. Jedna wpłata to jeden głos i tu WAŻNA informacja - jedna osoba może zagłosować tylko raz. Nie liczy się ilość zebranych pieniędzy, liczy się liczba oddanych głosów, czyli wpłat. Możecie wpłacić nawet symboliczne 10 GROSZY – to jest Wasz głos, dla nas bezcenny.

Ten jeden głos może zaważyć o tym czy to właśnie nasza Fundacja otrzyma samochód. Konkurencja jest spora, w akcji bierze udział 15 innych organizacji z całej Polski. Zwierzakobusów do rozdania jest 5.

Jeśli uważasz, że to właśnie nasza Fundacja powinna otrzymać Zwierzakobusa – prosimy wesprzyj nas. Zwierzakobus to spełnienie naszych marzeń. Z uwagi na coraz większą ilość interwencji i zwierząt które mamy pod opieką, to auto jest dla nas po prostu zbawieniem. Jest zbawieniem dla zwierząt będących w potrzebie, uwiązanych na łańcuchach przy rozpadających się budach, zwierząt powypadkowych, zmaltretowanych przez ludzi, którzy nie mieli ranić, mieli kochać! To zbawienie nie kosztuje wiele, kosztuje dosłownie grosze. A sprawia, że świat staje się piękniejszy każdego dnia. Dla Ciebie, dla nas, dla Was wszystkich – a przede wszystkim dla psów, kotów i innych stworzeń ❤ to my jesteśmy głosem zwierząt – to TY jesteś głosem zwierząt.

Razem możemy wiele. Dziękujemy.

Wsparli

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

2 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
35 373,66 zł
Wsparły 5 782 osoby