Fundacja Zwierzęca Kraina

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Ewa Fibich

E-mail zwierzeca_kraina@onet.pl

Telefon 519390006

Lokalizacja Ludwinowo Zegrzyńskie, mazowieckie

Od ponad 30 lat zajmujemy się porzuconymi zwierzętami, głównie psami i kotami. W naszym domu zawsze były chore, biedne zwierzęta, ratowaliśmy, kochaliśmy, robiliśmy wszystko sami, ja z mężem. W ubiegłym roku, dzięki Pani Katarzynie Buczkiewicz, powstał pomysł założenia Fundacji. Do celu doprowadziła nas Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych RESIST Rezanko Sitek.: Pani Katarzyna Buczkiewicz, Mec. Maciej Lewkowicz, prawnik Beniamin Kosec oraz Natalia Kotowska. Akt Notarialny sporządziła Notariusz Pani Anna Zegarowicz, logo wykonał grafik Pan Marcin Ślusarczyk. Od początku do końca założenia Fundacji mieliśmy PRO BONO. - Z całego serca dziękujemy za tak ogromną pracę, zaangażowanie dla Fundacji.


Fundacja Zwierzęca Kraina powstała, aby pomagać chorym, porzuconym zwierzętom, aby ich los był ważny i najważniejszy. Chcemy , aby każdy zwierzak miał opiekę weterynaryjną oraz prawdziwy dom. Dom , w którym każdy pies, czy kot będzie kochany i szczęśliwy, a jednocześnie wyleczony i zadbany.


Celem Fundacji jest utworzenie i prowadzenie domu opieki nad zwierzętami, zapewniającego odpowiednie warunki bytowe dla zwierząt bezpańskich, chorych, porzuconych lub tych, które w innych okolicznościach utraciły swoich właścicieli, jak również stworzenie ww. zwierzętom możliwości adopcji.


Naszym zadaniem jest wspieranie i rozwijanie idei opieki nad zwierzętami, jak też zmniejszenie nadpopulacji zwierząt wolno żyjących (kastrowanie bezdomnych zwierząt), jak również działalność adopcyjna, obejmująca znajdowanie domów stałych.


Mamy nadzieje na pozyskanie wolontariuszy i domów tymczasowych dla zwierząt. W przyszłości chcemy stworzyć własny Fundacyjny dom pomocy dla zwierząt.

Nasza Fundacja, jest organizacją non-profit, wszystko co robimy, jest wykonywane społecznie, nie mamy wynagrodzenia, możemy liczyć tylko na Państwa pomoc i nasze dochody ze stałych źródeł, jakie mamy. W naszej Fundacji bierze też udział nasz Syn Borys, który kocha zwierzęta i jest bardzo wrażliwy na ich krzywdę.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje