Fundacja ZWIERZOCHRON

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Katarzyna Rostalska

E-mail katarzyna.rostalska@gmail.com

Telefon 606989442

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Zwierzochron to organizacja pozarządowa działająca na rzecz zwierząt w potrzebie - tych żyjących w schroniskach (wciągamy psy i umieszczamy w domach tymczasowych, leczymy, szukamy domów stałych), tych we własnych domach, gdzie opiekunowie nie potrafią / nie mogą o nie należycie zadbać (dostraczamy karmę, leczymy, czasem prosimy kompetentne organizacje o interwencje), a także ofiar porzuceń i wypadków (leczymy, umieszczamy w DT, szukamy nowych domów).

Leczymy, chipujemy, rehabilitujemy, kastrujemy, strylizujemy, wspieramy domy tymczasowe, opłacamy hotele, konsutacje behawiotralne, transport, przeprowadzamy procedury adopcyjne. Zależy nam, aby zwierzę znalazło swojego człowieka / rodzinę a człowiek / rodzina swojego zwierzaka! Naszym celem jest także szerzenie wrażliwości na prawa i potrzeby zwierząt. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, ale nie jest to reguła. 

Jesteśmy mikroorganizacją (3 osoby) i działamy na zasadach wolontariatu. Oczywiście nie mogłybyśmy pomagać, gdyby nie współpracowało z nami kilka super domów tymczasowych!

Pomogli

Ładuję...