Na Zwierzogrodzkie Koty

Iwona Koszela
organizator skarbonki

Fundacja Cieszyński Zwierzogród powstała w Cieszynie w grudniu 2021 roku, aby nieść pomoc cierpiącym i bezdomnym zwierzętom, w szczególności kotom i psom. Prowadzimy przytulisko dla naszych kotów, zwane Kociogrodem, w którym na stałe mieszka w tej chwili około 100 naszych podopiecznych, drugie
tyle (głównie kociąt) zamieszkuje w domach tymczasowych.
Fundacja realizuje swoją misję poprzez ograniczanie bezdomności i cierpienia zwierząt. Dążymy do tego poprzez kastrację i sterylizację, a także adopcje Wyłapujemy bezdomne i wolnożyjące koty, kastrujemy je i sterylizujemy, leczymy, a także znajdujemy im nowe, bezpieczne domy. Od początku działalności Fundacji nowe domy znalazło już ponad 90 kotów. Sami nie jesteśmy w stanie zapewnić utrzymania i leczenia naszych podopiecznych i pokryć wszystkich opłat. Koszty opieki weterynaryjnej przekraczają znacznie możliwe do zebrania przez nas środki (są to kwoty rzędu 20-30 tysięcy złotych miesięcznie). Ostatnie miesiące były bardzo trudne ze względu na liczne choroby, z którymi walczyliśmy w kociarni, a efektem są olbrzymie koszty leczenia. Nie potrafiliśmy jednak zrezygnować z walki o żadnego z naszych podopiecznych. Wierzymy, że tylko taka działalność ma sens. Celem tej zbiórki jest pokrycie opłat za leczenie weterynaryjne oraz zakup karmy dla naszych podopiecznych.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, gdyz każda wpłata pozwoli nam ratować kolejne zwierzęta, pomóc naszym podopiecznym wrócić do zdrowia, oraz zapewnić im przetrwanie w trudnych warunkach nadchodzącej zimy. Wiemy, że obecna sytuacja ekonomiczna jest wyjątkowo trudna,ale wierzymy że nawet w ciężkich czasach istnieją osoby skłonne pomóc najsłabszym istotom, których los jest całkowicie uzależniony od pomocy innych.

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

45 zł

Paulina

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 181 zł
Wsparło 187 osób