4 buldogi francuskie: wykorzystane, upodlone, nikomu niepotrzebne‼️

Wsparło 158 osób
8 315 zł (69,29%)
Brakuje jeszcze 3 685 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Października 2021

Zakończenie: 1 Stycznia 2022

Taką cenę buldogi francuskie płacą za swoją popularność. Nie będziemy już pisać, że to maszynki do zarabiania pieniędzy- to do ludzi nie dociera. To są właśnie matki tych buldożków francuskich, którymi ludzie chwalą się mediach społecznościowych.

Nie kupujcie psów w Internecie! My nie dajemy rady finansowo pomagać. Mamy ogrom długów. Leja to wrak psa! Sunia buldoga francuskiego po licznych cesarkach, ogromnie wykorzystana do rodzenia szczeniaków z gigantyczną przepukliną w okolicy pępka zagrażającą jej ZDROWIU i ŻYCIU. Gruczoły mlekowe mocno wyciągnięte, wymagana plastyka. Suczka bardzo przestraszona, nie chce kontaktu z człowiekiem. Sierść miernej konstytucji. Śmierdząca zapachem amoniaku.

Karmelka - suczka buldoga francuskiego, wykorzystywana kilkukrotnie do produkcji szczeniąt. W linii białej widoczne kilka blizn pooperacyjnych... Przepuklina średnicy 5 cm. Brudna, ogromnie śmierdząca. Mocno wystraszona, wycofana. Wada żuchwy - brak możliwości domknięcia pyska. Wada uzębienia - zęby sieczne mocno pochylone do przodu. Bagno w uszach. Skóra mocno różowa.

Bunia - zniszczona psychicznie i fizycznie buldożka francuska. W ostatniej chwili odratowana z ogromnym ropomaciczem. Sunia już nie jadła, zwracała pokarm i wodę, osowiała. Jeszcze moment i by odeszła od nas. Potwornie śmierdziała, jakby chwilę temu wykapała się w gnojówce.

LULU suczka buldoga francuskiego z pseudo hodowli, którą dopadł ŚMIERTELNY CHŁONIAK. Diagnoza po badaniu histopatologicznym: Chłoniak limfocytarny T komórkowy strefy przykorowej. Walczymy o nią, jak możemy, chociaż zdajemy sobie sprawę, że to bardzo nierówna i niesprawiedliwa walka. Pierw wykorzystana w psedo-hodowli, teraz nowotwór. Może w końcu do niej los się uśmiechnie. Chociaż na chwilę… Za leczenie, diagnostykę, kastracje ponieśliśmy już koszty ponad 5.000 zł! Nie mamy z czego opłacić faktur.

Chłoniak psów jest grupą nowotworów. Leczenie jest ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta. Terapią z wyboru jest chemioterapia onkologiczna. Tylko tak można zoptymalizować rezultaty leczenia, które dla najczęstszej postaci tej choroby są obiecujące i pozwalają cieszyć się życiem bardzo długo.

Kochani. PILNIE MUSIMY ZEBRAĆ 10.000 zł, aby zapłacić za faktury. To tylko 4 psy, ale to aż 4 buldożkowe życia. Błagamy Was o pomoc. Mamy pilnie do zapłaty faktury z terminem płatności.

W załącznikach dostępne są faktury oraz karty leczenia.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
47 zakończonych zbiórek
Wsparło 158 osób
8 315 zł (69,29%)
Brakuje jeszcze 3 685 zł
Wesprzyj