Fundacja SOS Bokserom

17 Stałych Pomagaczy
Manuel Neuer
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Germaine Chekerjian

E-mail adopcje@sosbokserom.pl

Telefon 798180888

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Pomagamy i ratujemy od lat boksery, ale pod nasza opiekę trafia coraz wiecej buldogów francuskich, angielskich, mopsów i innych psów, które płaca najwyższa cenę za swoja popularność: zdrowiem i życiem.

Nasze główne filary działania to min:

EDUKACJA - społeczeństwa dotycząca tematyki pseudo- hodowli, dobrostanu zwierząt. Podnoszenie świadomości społeczeństwa poprzez regularne relacje na temat specyfikacji rasy, ich chorób, żywienia.
STERYLIZACJA I KASTRACJA - nasi podopieczni przechodzą zabiegi kastracji i sterylizacji, aby zapobiegać chorobom oraz rozmnażaniu
CZIPOWANIE I REJESTROWANIE - zwierzęta, które są pod nasza opieką zawsze są zaczipowane i zarejestrowane w odpowiedniej bazie, edukujemy właścicieli zwierząt jakie zalety niesie za sobą czipowanie i rejestrowanie ich zwierząt
INTERWENCJA - podejmujemy działania mające pomóc zwierzętom w stanie zagrożenia zdrowia i życia
WALKA O SPRAWIEDLIWOŚĆ - zawsze reprezentujemy prawa pokrzywdzonych zwierząt i występujemy w charakterze oskarżyciela posiłkowego w sprawach o znęcanie się nad zwierzętami. Walczymy o prawa zwierząt w Sądach do końca, nieraz kilka lat, nie poddajemy się.

Uratowaliśmy i pomogliśmy już wielu psom rasy lub w typie rasy bokser, buldog, mops i inne. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego, której statutowym celem jest ochrona zwierząt.

Od lat na rzecz naszych podopiecznych można przekazywać swój 1% podatku wpisując w rocznym rozliczeniu nr KRS 0000318908.
Dziękujemy, że możemy nadal pomagać dzięki Tobie.

Ładuję...

20 zł

Google Pay

2 darowizny na tę organizację, ostatnia
17 Stałych Pomagaczy
Manuel Neuer
10 zł miesięcznie