Akcja ratunkowa Krzykosiaków - po 31 latach stracą wszystko, jeśli im nie pomożemy

Wsparło 9 521 osób
392 330 zł (72,65%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 22 Lutego 2019

Zakończenie: 22 Stycznia 2022

Godzina: 23:59

Kochani Przyjaciele Krzykosiaków !
Po trzech latach zamknęliśmy naszą zbiórkę na wykup terenu przytuliska. Przez ten czas nie udało się zebrać pełnej kwoty, aczkolwiek dzięki Waszej hojności, pomocy i wsparciu zebraliśmy 392.330 pln. Z serca wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.
Za zebrane fundusze niestety nie udało się wykupić terenu w Krzykosach, dlatego też zdecydowaliśmy się zakupić nowy teren, nowe miejsce, gdzie po przenosinach Krzykosiaki zyskają swój bezpieczny azyl, miejsce nie zagrożone licytacjami komorniczymi, gdzie nie będzie już strachu o jutro, o każdy kolejny dzień.
Nowe miejsce wymaga bardzo dużo pracy oraz kolejnych funduszy. Budynki wymagaja całkowitego remontu, teren trzeba przystosować pod przytulisko, ogrodzić. Chcemy stworzyć tam miejsce wyjątkowe, ciepłe, bezpieczne, pełne miłości do naszych czworonożnych przyjaciół. Takie jest nasze marzenie..
Do dyspozycji mieliśmy, po odjęciu 6%, które pobiera portal Siepomaga, 368.790 pln. Nieruchomość udało się zakupić w cenie 208.000 pln. Notariusz wyniósł 7.000 pln, natomiast wszystkie dojazdy do nowego miejsca (a było ich sporo), dojazdy do notariusza (były dwa spotkania), paliwo, koszty autostrady wyniosły w sumie 5.300 pln. W tej kwocie znalazły się także dojazdy do innych oglądanych nieruchomości, które były branę pod uwagę, ponieważ oglądaliśmy kilka miejsc.
Niestety, jak wszyscy, także my bardzo ucierpieliśmy finansowo z powodu pandemii, wpłat na konto bieżące było dużo mniej niż w poprzednich latach, inne zbiórki także nie przynosiły nam większej pomocy, w związku z tym, żeby móc dalej pomagać psiakom, leczyć, operować, karmic, byliśmy zmuszeni skorzystać również i z tych pieniędzy. Na te wydatki przeznaczyliśmy w przeciągu 3 lata trwania zbiórki 48.490 pln. Finalnie, na koncie zbiórki zostało 100.000 pln.
W lutym b.r. udało się rozpocząć prace w nowym miejscu, gdzie pozostałe na koncie 100.000 zostało już podzielone na poszczególne prace (materiały + robocizna) a niestety w tym roku materiały budowlane są droższe nawet o 200% -300% niż w latach poprzednich. Stąd te pieniązki to sam początek drogi.
Ale nie poddajemy się, chcemy walczyć o lepsze jutro dla naszych podopiecznych, utworzymy nową zbiórkę na nowe miejsce, ponieważ pracy i potrzeb finansowych jest ogrom.
Jeszcze raz gorącę podziękowania, bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe.. ❤❤❤❤❤

Organizator
13 aktualnych zbiórek
252 zakończone zbiórki
Wsparło 9 521 osób
392 330 zł (72,65%)
Adopcje