Akcja stomatolog - uwolnić od bólu

Zbiórka zakończona
Wsparło 30 osób
545 zł (54,5%)

Rozpoczęcie: 26 Kwietnia 2019

Zakończenie: 26 Września 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, w naszym schronisku od lat przebywa wiele psiaków, trafiają też do nas staruszki. Takie psy bardzo często potrzebują zabiegów stomatologicznych. To nie jest kwestia czyszczenia ząbków dla fanaberii - te zwierzaki po prostu cierpią!

Ubytki szkliwa, kamień nazębny powodujący bolesne choroby przyzębia - to wszystko jest przyczyną znacznego dyskomfortu psa czy kota.  W zeszłym tygodniu przyjechała do nas kochana pani doktor Alicja, stomatolog weterynaryjny, wraz ze swoim profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu nasze psiaki nie musiały przeżywać stresu związanego z wyjazdem do odległej Warszawy.

Pani doktor potraktowała naszych podopiecznych bardzo ulgowo, tak więc całkowity koszt zabiegów przeprowadzonych u ośmiu psiaków (usuwanie kamienia, polerowanie koron, usuwanie chorych zębów, zabezpieczanie szkliwa u psa po przechorowanej nosówce itp.) wraz z przyjazdem wyniósł nas zaledwie (jak na komercyjne ceny) i aż (jak na nasze możliwości i ostatnie wydatki na leczenie) - 1000 zł.

Niestety, kolejne psiaki będą potrzebowały takich zabiegów i po raz kolejny zmuszeni jesteśmy prosić Was o wsparcie na ten cel. Pomóżcie nam zapewnić staruszkom Celestyniakom opiekę na najwyższym poziomie!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 30 osób
545 zł (54,5%)