Akcja kastracja! Działamy cały rok

Wsparło 237 osób
9 715 zł (97,15%)
Brakuje jeszcze 285 zł

Rozpoczęcie: 6 Kwietnia 2023

Zakończenie: 30 Czerwca 2024

Godzina: 01:00

Szanowni Państwo, zakładamy kolejną zbiórkę na nasze "zwykłe" fundacyjne potrzeby. 

Kastrujemy koty wolnożyjące cały rok, bez względu na dotacje czy stan konta. W zaprzyjaźnionych lecznicach zawsze jest leczony lub kastrowany jakiś miaukot, bo przez cały rok odbieramy telefony z prośbą o pomoc. 

Nie zobaczycie tu Państwo płaczliwych i dramatycznych historii, wielkich interwencji i krwawych zdjęć. Nasze działania to tylko i aż: kastracja, leczenie i karmienie kotów, które nie mogą liczyć na ciepły kąt w ludzkim domu. 

W tym roku koty są łapane na działkach, w pobliżu bloków i domów, na terenie kopalni. W łapaniu biorą udział wolontariusze fundacji, ale również karmicielki, osoby, które na co dzień opiekują się tymi zwierzętami i którym leży na sercu ich los. 

W tym roku wszystkim, również fundacjom, wyjątkowo trudno jest wiązać koniec z końcem. Karma i żwirek są coraz droższe, z niepokojem czekamy na zimowe rachunki za ogrzewanie Kocięstwa i faktury z lecznic. Wasza pomoc, każda złotówka, jest dla nas na wagę złota! 

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, obiecujemy robić wszystko, co w naszej mocy, żeby pomóc wszystkim kocim futerkom, które tej pomocy potrzebują 🧡

Organizator
2 aktualne zbiórki
23 zakończone zbiórki
Wsparło 237 osób
9 715 zł (97,15%)
Brakuje jeszcze 285 zł