Fundacja Pomocy Zwierzętom MiauKot

Fundacja Pomocy Zwierzętom MiauKot

Reprezentant Adrianna Baranowska

E-mail fundacja.miaukot@gmail.com

Telefon 606 690 222

Lokalizacja Bytom, śląskie

Fundacja Pomocy Zwierzętom MiauKot pomaga wszystkim niechcianym i porzuconym zwierzakom.


 
Naszych Podopiecznych utrzymujemy dzięki Ludziom, którym los żyjących wokół nas bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.

Pod naszą opieką znajduje się kilkadziesiąt kotów. Wszystkie są przygotowane do adopcji: wysterylizowane, zaszczepione i odrobaczone.


 
Większość MiauKotów ma swoich wirtualnych opiekunów, których wsparcie pozwala zapewnić podstawy bytu: karmę i wypełnienie kuwet.Wieloletnia walka o ograniczenie bezdomności oraz poprawę bytu kotów wolnożyjących utwierdziła nas w przekonaniu, że jedynym skutecznym sposobem osiągnięcia tego celu jest zmniejszenie kociej nadpopulacji. Dlatego prowadzimy akcję Ciach!bezdomność polegającą na sterylizowaniu kotów wolno żyjących oraz edukowaniu społeczeństwa w kwestii sterylizacji jako najskuteczniejszej formy walki z bezdomnością zwierząt. Na naszym koncie jest już ponad 3000 wysterylizowanych zwierząt!By usprawnić akcję, wolontariusze pracują nad uruchomieniem w Bytomiu Ciach!Centrum wzorowanego na warszawskiej Koterii. Tu znajdą tymczasowe lokum m.in. koty złapane do sterylizacji i wracające do sił już po zabiegu. Wysterylizowane koty nadal pozostają pod dozorem wolontariuszy: są dokarmiane, w razie potrzeby mają zapewnioną opiekę weterynaryjną. Innymi słowy: poza oficjalnymi miaukotkami na garnuszku fundacji siedzi ładny zastęp podwórkowców.

Marzy nam się, by wszystkie zwierzęta  były bezpieczne, kochane, szanowane, otoczone opieką weterynaryjną. To minimum, jakiego wiele zwierząt w Polsce niestety nigdy nie zazna…
 


 

Pomogli

Ładuję...