Aqua była fabryką szczeniaków, została uratowana z pseudo hodowli. Zbieramy na operację usunięcia wielkiego guza!

Wsparły 54 osoby
1 752 zł (58,4%)
Brakuje jeszcze 1 248 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 28 Czerwca 2024

Zakończenie: 31 Lipca 2024

Godzina: 23:59

Siedmioletnia Aqua - suczka rasy American Pit Bull Terrier w przeszłości była fabryką szczeniaków, maszynką do rodzenia i robienia pieniędzy w pseudo hodowli. Cudem została uratowana i trafiła pod opiekę wspaniałej osoby, która otoczyła ją miłością, zapewniła dach nad głową oraz prawidłową opiekę.

Aqua z oczywistych powodów nigdy nie została wysterylizowana, do nowej opiekunki trafiła z guzem na listwie mlecznej. Pani Ewa z pomocą lekarzy weterynarii próbowała leczyć suczkę farmakologicznie, jednak nie przyniosło to spodziewanych efektów.

W chwili obecnej Aqua musi przejść kosztowną operację, której koszt jest dla jej opiekunki astronomiczny. Z całego serca zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu środków potrzebnych do opłacenia drogiego zabiegu.

„Mnie nie stać jest na koszt tej operacji, pracuję na pół etatu. Nie mam rodziny. Mama mi zmarła trzy miesiące temu. Rodziną jest tylko dla mnie ona. Bardzo ja kocham. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Pomóżcie, proszę” – pisze w liście do nas pani Ewa, opiekunka suczki.

Czy możemy odmówić? Czy możemy nie pomóc? Odpowiedź jest chyba oczywista. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się, wierzymy, że kolejny raz nie zawiedziecie. Z góry dziękujemy za każdą otrzymaną wpłatę!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
139 zakończonych zbiórek
Wsparły 54 osoby
1 752 zł (58,4%)
Brakuje jeszcze 1 248 zł
Adopcje