Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej

Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej
5 Stałych Pomagaczy
Agnieszka Narkiewicz
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Fundacja Psi Los

E-mail kontakt@psilos.org

Telefon 12 350 20 20

Lokalizacja Kraków, małopolskie

Fundacja Psi Los powstała, aby nieść wszechstronną pomoc zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym. Realizuje swoje cele poprzez wspieranie schronisk i przytulisk, organizowanie zbiórek darów, propagowanie odpowiedzialnego oraz humanitarnego stosunku do zwierząt. Nasze działania mają na celu poprawę warunków życia, zdrowia i bytowania bezdomnych czworonogów oraz znalezienie dla nich nowych, kochających opiekunów. Dzięki Wam odmieniamy na lepsze los potrzebujących i cierpiących zwierząt!
 

Stworzyliśmy ogólnopolską kampanię społeczną nawołującą do adopcji bezdomnych zwierząt. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo znakując elektronicznie i rejestrując w międzynarodowej bazie “Safe Animal” ponad dwa tysiące psów i kotów. Pomogliśmy znaleźć nowe domy prawie trzystu niechcianym i porzuconym czworonogom. Opłaciliśmy około pięćdziesiąt zabiegów operacyjnych, kastracji, sterylizacji i rehabilitacji. Nakarmiliśmy ponad dwadzieścia pięć tysięcy psich i kocich brzuszków. To wszystko dzięki nieocenionej pomocy Darczyńców.
 

Dzięki nawiązaniu współpracy z Międzynarodową Bazą Danych Safe Animal organizujemy akcje bezpłatnego, elektronicznego znakowania zwierząt w całej Polsce. Każdy oznakowany podczas takich akcji pupil jest także bezpłatnie rejestrowany w bazie danych. Czipowaliśmy już w Koszalinie, Kołobrzegu, Białogardzie, Ustroniu Morskim oraz systematycznie w Krakowie.
 

Internetowa Platforma Pomagania „SiePomaga” jest to miejsce, w którym wspólnie pomagamy potrzebującym łączącz w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. RatujemyZwierzaki.pl współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

antoin

100 zł

Weronika

50 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Andrzej M

Pokaż więcej

5 Stałych Pomagaczy
Agnieszka Narkiewicz
20 zł miesięcznie