Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej

Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej

Reprezentant Fundacja Psi Los

E-mail kontakt@psilos.org

Telefon 12 350 20 20

Lokalizacja Kraków, małopolskie

Fundacja Psi Los powstała, aby nieść wszechstronną pomoc zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym. Realizuje swoje cele poprzez wspieranie schronisk i przytulisk, organizowanie zbiórek darów, propagowanie odpowiedzialnego oraz humanitarnego stosunku do zwierząt. Nasze działania mają na celu poprawę warunków życia, zdrowia i bytowania bezdomnych czworonogów oraz znalezienie dla nich nowych, kochających opiekunów. Dzięki Wam odmieniamy na lepsze los potrzebujących i cierpiących zwierząt!
 

Stworzyliśmy ogólnopolską kampanię społeczną nawołującą do adopcji bezdomnych zwierząt. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo znakując elektronicznie i rejestrując w międzynarodowej bazie “Safe Animal” ponad dwa tysiące psów i kotów. Pomogliśmy znaleźć nowe domy prawie trzystu niechcianym i porzuconym czworonogom. Opłaciliśmy około pięćdziesiąt zabiegów operacyjnych, kastracji, sterylizacji i rehabilitacji. Nakarmiliśmy ponad dwadzieścia pięć tysięcy psich i kocich brzuszków. To wszystko dzięki nieocenionej pomocy Darczyńców.
 

Dzięki nawiązaniu współpracy z Międzynarodową Bazą Danych Safe Animal organizujemy akcje bezpłatnego, elektronicznego znakowania zwierząt w całej Polsce. Każdy oznakowany podczas takich akcji pupil jest także bezpłatnie rejestrowany w bazie danych. Czipowaliśmy już w Koszalinie, Kołobrzegu, Białogardzie, Ustroniu Morskim oraz systematycznie w Krakowie.
 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia prowadzonego przez nas portalu miłośników zwierząt „Chwila dla Pupila”. Na stronach portalu znajdziecie wiele cennych informacji o zwierzętach, spotkaniach, organizowanych zbiórkach i akcjach adopcyjnych. Systematycznie zamieszczamy tam także galerie zdjęć zaginionych i poszukiwanych zwierząt, ogłoszenia adopcyjne i materiały multimedialne.
 

Od początku istnienia fundacji jesteśmy współtwórcami cotygodniowej audycji “Klinika Zdrowego Chomika” emitowanej na żywo, na antenie Radia Kraków w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 10:00. Audycje w wersji do odsłuchania publikowane są na stronach portalu miłośników zwierząt “Chwila dla Pupila”.
 

Internetowa Platforma Pomagania „SiePomaga” jest to miejsce, w którym wspólnie pomagamy potrzebującym łączącz w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. RatujemyZwierzaki.pl współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.

Wsparli

80 zł

Anonimowy Pomagacz

Wszystkiego dobrego :)
25 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Dziękuje wam za wielkie serce dla krzywdzonych i samotnych zwierzaczkow
5 zł

wojtunio

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizna przekazana przez skarbonkę "Burger z dostawą do domu" potrzebuje wsparcia w leczeniu

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość