"Burek sam nie poprosi o pomoc" - ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych zwierząt 2019-2020

145 100 zł
Wsparło 4 010 osób
Adopcje

Rozpoczęcie: 14 Listopada 2019

Zakończenie: 16 Stycznia 2020

Godzina: 23:59

Zaczęło się... Rozpoczęliśmy wysyłkę karmy w ramach VII edycji akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc". W pierwszej kolejności karmę otrzyma Fundacja Zwierzęta Podhala oraz Fundacja Krzykosiaki „Psy w potrzebie”.

  Kolejna porcja karmy wyruszyła do Schroniska Psia Chata w Chorzowie, do Schroniska Reksio w Brodnicy, do Przytuliska "Na Wiśniowej" w Sandomierzu oraz do schroniska w Machowie :)

UWAGA! Schronisko w Mysłowicach, w Rachowie Starym, w Sosnowcu, w Kłomnicach i w Chojnicach - karma w ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc" wyruszyła do Was w dniu 5 lutego 2020 roku.

No to wysyłamy dalej... Tym razem na naszej liście: Społeczne Schronisko w Rudzie Śląskiej, Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach (przepraszamy za błąd w opisie przesyłki)... Do tych miejsc 6 lutego pojechała wielka PAKA karmy!

POJECHAŁA NAGRODA SPECJALNA - 500kg KARMY OD CHICOPEE DO... Przytuliska w Łętkowicach prowadzonego przez Fundację "Człowiek dla Zwierząt". To dodatkowy bonus od CHICOPEE za wyjątkowo dobrą promocję akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc"!

Uwaga przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Rytlowie! karma wyruszyła w drogę i pędzi do Waszych czworonożnych podopiecznych!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Medor” w Zgierzu, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Azorek” w Obornikach Wielopolskich oraz Komunalne Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sosnowicach - do tych miejsc wyruszył dzisiaj tj. 12 lutego wielki transport karmy!

UWAGA! Kolejna, jedna z ostatnich wysyłek. Tym razem Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku, Fundacja Ostatnia Szansa w Boguszycach, Przytulisko dla psów w Bysławiu.

To już ostatnia wysyłka w ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc". Dzisiaj wyruszyły w drogę wielkie palety, które już niedługo trafią do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu, Fundacji „Jedno Serce Nie Da Rady” w Białymstoku, Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach, Przytuliska Fundacji Znajdki koło Radzymina, a zupełnie nieprawdopodobna porcja karmy (aż dwie wielkie palety) pojechały do Hospicjum dla psów “Staruszkowo” w Krzewiu Małym. Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy dołączyli do naszej akcji przekazując dowolnej wielkości darowiznę. Gdyby nie Interia, Portal RatujemyZwierzaki, Radio Kraków i wszyscy inni nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu! Dziękujemy!

Organizator
5 aktualnych zbiórek
137 zakończonych zbiórek
145 100 zł
Wsparło 4 010 osób
Adopcje