Skrzywdzona Arielka – bestialsko potraktowana kotka...

Zbiórka zakończona
Big d1d9623a 4b43 4dd9 aa87 3c432c8952ea
Wsparło 77 osób
1 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 03 Stycznia 2017

Zakończenie: 29 Stycznia 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Arielka trafiła pod opiekę wolontariuszki Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego (Fundacja Viva!) jako kilkutygodniowy kociak - została znaleziona na ulicy. Mała, bezbronna, bez szans na przetrwanie. Chudziutka kruszynka tuliła się do człowieka i mruczała.


 

Wolontariuszka zabezpieczyła koteczkę w lecznicy. Arielka szybko znalazła opiekunów. Dobrych, troskliwych, na zawsze. Zwierzolubni, wrażliwi, spokojni ludzie dali jej dom. Tak to wtedy wyglądało. Została zaadoptowana i pokochana. Teoretycznie. To, co działo się w praktyce, widzicie na zdjęciach. Po roku od adopcji, Arielka została w takim stanie porzucona w gdyńskiej klinice. Poinformowano dziewczyny z PKDT. Wolontariuszka pojechała na miejsce czym prędzej. To, co zobaczyła, było szokujące. Ogromne, bolesne, głębokie rany, mięśnie na wierzchu – dramat. Kotka ufna, kochana, przytulająca się – makabrycznie zaniedbana. Rozpoczęła się walka o Arielkę po raz drugi. 

Przez kilka tygodni przebywała w lecznicy, udało się ją już zabezpieczyć na stałe, jednak bez środków nie jesteśmy w stanie działać dalej. Prosimy, pomóżcie! Arielka została bardzo skrzywdzona – potrzebne wsparcie!

Pomogli

Ładuję

Organizator
45 aktualnych zbiórek
449 zakończonych zbiórek
Wsparło 77 osób
1 000 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość