Skrzywdzona Arielka – bestialsko potraktowana kotka...

Zbiórka zakończona
Big d1d9623a 4b43 4dd9 aa87 3c432c8952ea
Wsparło 77 osób
1 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 03 Stycznia 2017

Zakończenie: 29 Stycznia 2017

Arielka trafiła pod opiekę wolontariuszki Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego (Fundacja Viva!) jako kilkutygodniowy kociak - została znaleziona na ulicy. Mała, bezbronna, bez szans na przetrwanie. Chudziutka kruszynka tuliła się do człowieka i mruczała.


 

Wolontariuszka zabezpieczyła koteczkę w lecznicy. Arielka szybko znalazła opiekunów. Dobrych, troskliwych, na zawsze. Zwierzolubni, wrażliwi, spokojni ludzie dali jej dom. Tak to wtedy wyglądało. Została zaadoptowana i pokochana. Teoretycznie. To, co działo się w praktyce, widzicie na zdjęciach. Po roku od adopcji, Arielka została w takim stanie porzucona w gdyńskiej klinice. Poinformowano dziewczyny z PKDT. Wolontariuszka pojechała na miejsce czym prędzej. To, co zobaczyła, było szokujące. Ogromne, bolesne, głębokie rany, mięśnie na wierzchu – dramat. Kotka ufna, kochana, przytulająca się – makabrycznie zaniedbana. Rozpoczęła się walka o Arielkę po raz drugi. 

Przez kilka tygodni przebywała w lecznicy, udało się ją już zabezpieczyć na stałe, jednak bez środków nie jesteśmy w stanie działać dalej. Prosimy, pomóżcie! Arielka została bardzo skrzywdzona – potrzebne wsparcie!

Pomogli

105,02 zł

Anonimowa Pomagaczka

bądź dzielna
5 zł

Iga

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

2 zł

SMS od Pomagacza

5 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Iza

Wierzę, że te rany szybko się zagoją.

Pokaż więcej

Organizator
35 aktualne zbiórki
351 zakończone zbiórki
Wsparło 77 osób
1 000 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość