Animal Rescue Poland

Animal Rescue Poland
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Dawid Fabjański

E-mail biuro@sorz.org.pl

Telefon 223506691

Lokalizacja Warszawa Piaseczno, mazowieckie

Fundacja Animal Rescue Poland powstała na początku 2015 roku. Naszym podstawowym celem jest  pomoc zwierzętom domowym, gospodarskim i dzikim.
Do naszych głównych zadań należą wyjazdy na interwencje, gdzie jest podejrzenie niehumanitarnego traktowania zwierząt. Fundację tworzy kilka osób – działamy społecznie z potrzeby pomagania zwierzętom. Współpracujemy z Policją, Inspekcją Weterynaryjną oraz samorządami lokalnymi.

Fundacja skupia swoją energię lokalnie, aby to co robi było widoczne i stało się impulsem do rewolucji w temacie ochrony zwierząt, zapobiegania bezdomności oraz uczenia najmłodszych szacunku, empatii, a także chęci do działania i mówienia głośnego nie dla krzywdzenia zwierząt. W ramach działalności fundacji jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia. Bez względu na weekend czy święto, nasi wolontariusze nie ‘biorą wolnego’ od pomagania. Wręcz przeciwnie, dni świąteczne, jak np. Nowy Rok są dla naszych wolontariuszy dniami bardzo pracowitymi. Zajmujemy się ratowaniem dzikich zwierząt poszkodowanych w wypadkach, interweniujemy podczas zdarzeń, w których zwierzęta zagrażają życiu i zdrowiu ludzi, kontrolujemy warunki przetrzymywania, hodowli i transportu zwierząt domowych i gospodarskich. Dbamy o przestrzeganie praw zwierząt, realizujemy program adopcyjny, wspieramy i propagujemy ideę sterylizacji i kastracji zwierząt.

Pomogli

Ładuję...