Ofiara zbieracza! Żyła w męczarni przywiązana do łóżka...

4 dni do końca
Wsparło 17 osób
467 zł (25,94%)
Brakuje jeszcze 1 333 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Października 2021

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Nazwałyśmy ją Biała Pusia z łatką. Większość swojego krótkiego życia spędziła w mieszkaniu oprawcy najgorszego rodzaju, bo uważającego się za miłośnika zwierząt. Jest taki typ ludzi, który masowo sprowadza do siebie bezdomne zwierzęta, i w przekonaniu, że je ratuje, urządza im piekło.

Pusia żyła przywiązana do łóżka, w mieszkaniu pełnym innych psów, udręczonych podobnie jak ona. Nigdy nie wyprowadzana, załatwiała się tam, gdzie spała... Oprawca ją rozmnażał, bo kochał przecież nowe życie i narodziny psich dzidziusiów. To, że większość z nich umierała z braku opieki, już mu nie przeszkadzało.

Gdy miał zły dzień, odreagowywał. Pusia ma uszkodzony nerw w pyszczku, ma tik po lewej stronie mordki i czasem pyszczek jej się nie domyka. Odebrana interwencyjnie po miesiącach gehenny, wraz z innymi nieszczęśnikami i dwójką swoich nowych szczeniąt... Jeden z maluchów jest słaby, nie je prawidłowo, nie rośnie, jak powinien. Nie wiemy, czy przeżyje, walczymy o jego życie.

Uczymy ją życia. Uczymy ją zaufania do człowieka. Uczymy ją wolności i godności. Zapewniamy jej utrzymanie, miłość i karmę. Potrzebujemy zebrać fundusze na podstawowe zabezpieczenie i leczenie weterynaryjne Pusi i jej dzieci (badanie, szczepienia, zabezpieczenie od pcheł i kleszczy, odrobaczenie, leczenie słabego malucha) i na sterylizacje suni. Na neurologiczne leczenie urazu od uderzenia już niestety za późno...

Błagamy o pomoc - same nie damy rady!

 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
36 zakończonych zbiórek
4 dni do końca
Wsparło 17 osób
467 zł (25,94%)
Brakuje jeszcze 1 333 zł
Wesprzyj