Potrzebne boksy i wybieg w azylu

Wsparły 24 osoby
1 262 zł (21,03%)
Brakuje jeszcze 4 738 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2021

Zakończenie: 1 Sierpnia 2021

Naszym planem od początku tworzenia fundacji było stworzenie Azylu dla zwierząt - w szczególności psów i kotów - Azylu - miejsca, w którym będziemy w stanie uchronić zwierzaki przed schroniskiem, zimnem, głodem i życiem na tzw. ulicy. 

Podjęliśmy wiele rozmów i kroków, by przybliżyć i stworzyć to miejsce - i posiadamy już miejsce na Azyl w gminie Kołbiel - 17 km od Mińska Mazowieckiego. Planujemy rozpoczęcie dwu etapowego remontu i przystosowania tego miejsca w raj dla zwierzaków. 

Oprócz części ogrodzonej - w której znajdą się budynki gospodarcze, biuro fundacji, gabinet weterynaryjny dla zwierzaków z Azylu, kociarnia, posiadamy też teren nieogrodzony ok. 3 000 m2, które chcemy ogrodzić, by zabezpieczyć psy - przed ucieczką czy też wtargnięciem nieproszonych gości. 

Musimy postawić płot, który musi być podmurowany, zaplanowaliśmy stworzyć wybieg, na którym zwierzaki będą mogły cały dzień przebywać z dostępem do cienia, wody, 

Zaplanowaliśmy zakup 20 boksów o powierzchni 12 m2 każdy tak by przebywające tam psy miały minimum swobody bytowania, w kojcach postawimy budy. 

Szacunkowy koszt postawienia płotu, zakupu kojców, zbudowania bud oraz placy - wybiegu dla zwierząt to ok. 35 000 zł. Wierzymy w otwartość Państwa serc i liczymy na pomoc w stworzeniu tej części w bardzo szybkim czasie... Nasza fundacja cały czas boryka się z brakiem miejsca na przyjęcia większej ilości psów - stąd szybka potrzeba budowy Azylu. 

Szanowni Państwo bardzo chętnie przyjmiemy wszelkie materiały budowlane, deski, styropian, cegły, oraz wszystko, co przyda się w życiu codziennym Azylu. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Wsparły 24 osoby
1 262 zł (21,03%)
Brakuje jeszcze 4 738 zł
Wesprzyj