Fundacja Kotomysz.pl

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Stanisław Babiarz

E-mail fundacja@kotomysz.pl

Telefon 690671471

Lokalizacja Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

FUNDACJA Kotomysz.pl została stworzona z myślą o niesieniu pomocy Naszym najmniejszym i najbardziej potrzebnym zwierzakom.
Z Miłości do zwierząt z uwagą na krzywdy które spotykają codziennie nasze czworonogi postanowiliśmy poświęcić trochę naszej energii i czasu by wspomóc bezdomniaki, by wesprzeć poznane przez nas przytuliska dla zwierząt prowadzone przez prywatne osoby lub stowarzyszenia na terenie całego kraju.
W planach Naszej Fundacji jest otwarcie własnych przytulisk, tymczasowych domów zastępczych i domów krótkiego pobytu dla zwierząt na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic.
Skupimy się na edukacji od najmłodszych dzieci w szkołach czym jest dbałość o zwierzęta i ich byt wśród ludzi w godnych warunkach.
Planujemy rozpocząć zbiórki charytatywne na rzecz potrzebujących zwierzaków.
zbiórki nakrętek, makulatury, z których wszystkie dochody zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji i jej podopiecznych
zbiórki finansowe,
działalność gospodarcza Naszej Fundacji zasili w 100% cele statutowe - a więc gdy kupujecie koszulkę, brelok, czy inny produkt który niebawem trafi na aukcję czy do sklepu naszej Fundacji cały zysk ze sprzedaży poświęcimy na realizacje zamierzonych celów by wspierać i pomagać najbardziej potrzebujące zwierzaki.
Kotomysz.pl to miejsce które tworzą ludzie o wrażliwym sercu! i takich osób szukamy, to miejsce dla osób chcących zakupić gadżet związany ze zwierzaki i przy okazji wesprzeć nasze działania.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje