Ostatnia szansa na zycie dla Boogiego i Bańki

Big 6794cdeb 1fb4 4980 831a 9e1aa2207f3e
Wsparły 873 osoby
4 888 zł (81,47%)
Brakuje jeszcze 1 112 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 08 Października 2017

Zakończenie: 25 Października 2018

Boogie i Bańka to dwa kocie nieszczęścia wyniszczone długotrwałą chorobą. Obydwa koty trafiły do nas jako kocięta z ciężkich warunków. Zarówno Bańka jak i Boogie nie rosły, miały przewlekły, lekooporny koci katar, problemy gastryczne.

Po ponad 2 latach leczenia musimy powiedzieć wprost- one cierpią. Zwłaszcza Boogie, który niemal cały czas spędza już tylko w pozycji bólowej. Bańka przeszła wielokrotne leczenie odnawiającego się ropnia na głowie, obydwa koty mają gęste, ropne wypływy z nosków i uszu, przewlekłe biegunki. Ciężko jest podjąć decyzję o eutanazji kotów, które próbuje się wyleczyć przez 2 lata, kotów, które wzięte na ręce mruczą, wtulają się i mówią swoimi oczami "chcę żyć", ale nie możemy pozwolić na cierpienie.

Bańka przeszła już kurację virbagenem, po której przez jakiś czas czuła się na prawdę dobrze, potem wszystko wróciło. Teraz, kiedy nad kotami wisi już tylko widmo eutanazji musimy sięgnąć po virbagen. To jest ich ostatnia szansa, jedyna, bo wszystko inne zawiodło. Virbagen dla nich jest już zamówiony. Przejdą bardzo kosztowne leczenie, jeśli i ono zawiedzie nie pozwolimy im cierpieć i pomożemy im przejść przez tęczowy most. Dla nas życie nie ma ceny, ratujemy dopóki tli się nadzieja bez względu na koszty. Teraz jeszcze tli się nadzieja.

Prosimy o pomoc dla przypadków beznadziejnych. Nadzieja jest wątła, ale nie mogę ich zabić wiedząc, że jest jeszcze coś, czego mogę spróbować. Pełna kuracja jednego kota virbagenem kosztuje 1800zł.  Przy dwóch kotach to już 3600zł, a do tego dojdą też koszty innych leków...

Proszę, ostatni raz spróbujmy pomóc Bańce i Boogiemu.

Pomogli

Ładuję

Organizator
12 aktualne zbiórki
64 zakończone zbiórki
Wsparły 873 osoby
4 888 zł (81,47%)
Brakuje jeszcze 1 112 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość