Fundacja Zwierzętom Pomocne Pomorskie

Fundacja Zwierzętom Pomocne Pomorskie
8 Stałych Pomagaczy
Alex Rudnicka
30 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Iwona Czeszejko-Sochacka

E-mail zwierzpomorskie@gmail.com

Telefon 664397981

Lokalizacja Rypin, kujawsko-pomorskie

Fundacja Zwierzętom Pomocne- Pomorskie to dom, który tworzymy razem. 
Iwona, Patryk, zwierzaki i Wy- ludzie dobrych serc, dzięki którym możemy pomagać!


Kim jesteśmy? Dwójką pozytywnie zakręconych ludzi, którzy postanowili porzucić wygodne życie w mieście, przeprowadzić się na wieś i dawać z siebie wszystko, by ratować zwierzęta i poprawiać ich los. 


Dziś pod naszą opieką znajduje się prawie SETKA zwierząt.
Ratujemy koty z dramatycznych stanów, często takie, ktorym nikt inny nie dawał już szans. Trafiają do nas ciężko chore, zaniedbane, a my zawracamy je z ostatniej drogi i dzięki zaangażowaniu zazwyczaj nam się udaje! Dajemy im szansę diagnozując, lecząc, zdrowo karmiąc i w ostatnim etapie opieki szukając najlepszych domów. 


Poza kotami, które mieszkają w naszym domu zdrowiejąc lub czekając na domy są jeszcze dzikuski. To wiejskie stadko kotów, które codziennie mogą u nas liczyć na pełną miskę, nocleg w stajni lub specjalnie zbudowanym dla nich domku. Są wykastrowane, zadbane, piękne. 

W naszym małym azylu schronieie znalazło również kilka zwierzaków ocalonych przed ubojem. Mieszka z nami cudowny, kochający się duet: Milka i Malina. Choć od razu widać, że urodziły je skrajnie inne mamy, one zdają się tego nie zauważać i zostały siostrami. Cudownie się przyjaźnią i są nierozłączne! 

Są z nami też ocalone "przed nożem" króliki oraz kilka psiaków. Zdarzają się też inni podopieczni, bo u nas każdy zwierzak może liczyć na pomoc.


Możemy działać wyłącznie dzięki pomocy dobrych ludzi, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni zarówno za wsparcie zbiórk, jednorazową pomoc, jak i za regularne wsparcie przez ustawienie stałej wpłaty.


Dziękujemy za to, że jesteście. Wasza pomoc ma wielkie znaczenie! Razem możemy więcej!

Pomogli

Ładuję...

8 Stałych Pomagaczy
Alex Rudnicka
30 zł miesięcznie