Fundacja Zwierzętom Pomocne Pomorskie

Fundacja Zwierzętom Pomocne Pomorskie
Adopcje
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Iwona Czeszejko-Sochacka

E-mail zwierzpomorskie@gmail.com

Telefon 664397981

Lokalizacja Rypin, kujawsko-pomorskie

Fundacja Zwierzętom Pomocne- Pomorskie to dom, który tworzymy razem. 
Iwona, Patryk, zwierzaki i Wy- ludzie dobrych serc, dzięki którym możemy pomagać!


Kim jesteśmy? Dwójką pozytywnie zakręconych ludzi, którzy postanowili porzucić wygodne życie w mieście, przeprowadzić się na wieś i dawać z siebie wszystko, by ratować zwierzęta i poprawiać ich los. 


Dziś pod naszą opieką znajduje się prawie SETKA zwierząt.
Ratujemy koty z dramatycznych stanów, często takie, ktorym nikt inny nie dawał już szans. Trafiają do nas ciężko chore, zaniedbane, a my zawracamy je z ostatniej drogi i dzięki zaangażowaniu zazwyczaj nam się udaje! Dajemy im szansę diagnozując, lecząc, zdrowo karmiąc i w ostatnim etapie opieki szukając najlepszych domów. 


Poza kotami, które mieszkają w naszym domu zdrowiejąc lub czekając na domy są jeszcze dzikuski. To wiejskie stadko kotów, które codziennie mogą u nas liczyć na pełną miskę, nocleg w stajni lub specjalnie zbudowanym dla nich domku. Są wykastrowane, zadbane, piękne. 

W naszym małym azylu schronieie znalazło również kilka zwierzaków ocalonych przed ubojem. Mieszka z nami cudowny, kochający się duet: Milka i Malina. Choć od razu widać, że urodziły je skrajnie inne mamy, one zdają się tego nie zauważać i zostały siostrami. Cudownie się przyjaźnią i są nierozłączne! 

Są z nami też ocalone "przed nożem" króliki oraz kilka psiaków. Zdarzają się też inni podopieczni, bo u nas każdy zwierzak może liczyć na pomoc.


Możemy działać wyłącznie dzięki pomocy dobrych ludzi, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni zarówno za wsparcie zbiórk, jednorazową pomoc, jak i za regularne wsparcie przez ustawienie stałej wpłaty.


Dziękujemy za to, że jesteście. Wasza pomoc ma wielkie znaczenie! Razem możemy więcej!

Pomogli

Ładuję...

Adopcje

Skarbonki

Pokaż więcej

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej