Fundacja "Zwierzętom Pomocne- Pomorskie"

Fundacja "Zwierzętom Pomocne- Pomorskie"
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Iwona Czeszejko-Sochacka

E-mail zwierzpomorskie@gmail.com

Telefon 664397981

Lokalizacja Rypin, kujawsko-pomorskie

Fundacja Zwierzętom Pomocne- Pomorskie to dom, który tworzymy razem. Iwona, Patryk, zwierzaki i Wy- ludzie dobrych serc, dzięki którym możemy pomagać!


Kim jesteśmy? Dwójką pozytywnie zakręconych ludzi, którzy postanowili porzucić wygodne życie w mieście, przeprowadzić się na wieś i dawać z siebie wszystko, by ratować zwierzęta i poprawiać ich los. Przede wszystkim dajemy DOM zwierzętom niechcianym, by znów poczuły się kochane i szcześliwe.


Dziś pod naszą opieką znajduje się spore stado zwierząt.

Staramy się jak możemy, by każde z nich czuło się kochane, ale też dbamy o to, by były zdrowe: szczepimy, kastrujemy, badamy. 

Ratujemy koty z dramatycznych stanów, często takie, ktorym nikt inny nie dawał już szans. Trafiają do nas ciężko chore, zaniedbane, a my zawracamy je z ostatniej drogi i dzięki zaangażowaniu zazwyczaj nam się udaje! Dajemy im szansę diagnozując, lecząc, zdrowo karmiąc i jeśli są to koty adopcyjne szukamy im kochającej rodziny.

Poza kotami, które mieszkają w naszym domu dokarmiamy też dzikuski. To wiejskie stadko kotów, codziennie mogą u nas liczyć na pełną miskę, nocleg w stajni lub specjalnie zbudowanym dla nich domku. Są wykastrowane, zadbane, piękne. Wykarmienie ponad 50 wiejskich kotów to gigantyczny wydatek.

Mieszka z nami cudowny, kochający się duet: Milka i Malina. Choć od razu widać, że urodziły je inne mamy, one zdają się tego nie zauważać i zostały siostrami. Cudownie się przyjaźnią i są nierozłączne! 

Mieszka z nami kilka psiaków. Zdarzają się też inni podopieczni, bo u nas każdy zwierzak może liczyć na pomoc.


Możemy działać wyłącznie dzięki pomocy dobrych ludzi, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni zarówno za wsparcie zbiórek, jednorazową pomoc, jak i za regularne wsparcie przez ustawienie stałej wpłaty.


Dziękujemy za to, że jesteście. Wasza pomoc ma wielkie znaczenie! Razem możemy więcej!

Pomogli

Ładuję...

Adopcje