Biuro Ochrony Zwierząt

Biuro Ochrony Zwierząt
29 Stałych Pomagaczy
Beata Pilipajć
30 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Izabela Kwiatkowska

E-mail boz.zielonagora@wp.pl

Telefon 603591650

Lokalizacja Zielona Góra, lubuskie

Biuro Ochrony Zwierząt istnieje i działa jako stowarzyszenie zwykłe od 2012 roku. Na przestrzeni lat przeprowadziliśmy setki interwencji i uratowaliśmy kilkaset zwierząt w tym psy, koty, konie, dzikie zwierzęta itd. Naszą największą akcją była interwencja przeprowadzona w 2014r w podnowosolskiej Modrzycy w gospodarstwie Franciszka G., któremu odebraliśmy kilkanaście wycieńczonych i zmaltretowanych koni. Franciszek G. po 3 latach prowadzonej przez nas sprawy, w której występowaliśmy jako oskarżyciel posiłkowy skazany został prawomocnym wyrokiem na pół roku więzienia i grzywnę. W lipcu 2017 r wraz z policjantami z Wydziału do Waki z przestępczością Gospodarczą przeprowadziliśmy kolejną dużą interwencję, podczas której zlikwidowaliśmy pseudohodowlę owczarków niemieckich w podzielonogórskim Wilkanowie. 

W listopadzie 2016 roku w związku z wejściem w życie nowych przepisów Prawo o stowarzyszeniach BOZ zyskało tzw ułomną osobowość prawną. Dzięki temu mogliśmy założyć konto i stać się niejako niezależni od kont innych organizacji, z których dotychczas korzystaliśmy. Możemy teraz dzięki darowiznom przekazywanym bezpośrednio na nasze konto pomagać w jeszcze większej niż dotychczas skali. W ewidencji Stowarzyszeń zwykłych UM w Zielonej Górze zostaliśmy zarejestrowani pod numerem 1. ( wcześniej 24)

Wsparli

4,50 zł

Marcin

50 zł

Alicja Sk

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizna przekazana przez skarbonkę Pomagamy zwierzakom!
7,10 zł

Krzysztof z Ząbek

Kochani - wykonujecie kawał porządnej roboty. Chylę czoła. Jesteście WSPANIALI. Warto pomóc - BO Z wami zwierzęta żyją godnie.
20 zł

K

Dla pieska z połamana rzuchwa

Pokaż więcej

29 Stałych Pomagaczy
Beata Pilipajć
30 zł miesięcznie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość