By mogły swobodnie biegać

Zbiórka zakończona
Wsparło 509 osób
20 130 zł (100,65%)

Rozpoczęcie: 26 Maja 2020

Zakończenie: 31 Sierpnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
10 Sierpnia 2020, 05:55
Już tak niewiele brakuje ! Zróbmy to, RAZEM bo Jedno Serce Nie Da Rady.

Kochani ! Już tak mało brakuje. Zbiórka ta przeszła nasze oczekiwania, nie sądziliśmy że się uda ... Wierzymy w Was, wiemy, że WSPÓLNIE damy radę !! 
Dopnijmy tą zbiórkę do końca, dla tych wszystkich psiaków w potrzebie ....
Zobaczcie, od kilku dni u nas, nieplanowany, ale jak przejść obojętnie obok około rocznego psa, który wisiał na łańcuchu ... ? Na szczęście nie stracił jeszcze pogody ducha !
Przed nim kastracja, szczepienia i szukanie domu.

Pomóżcie nam pomagać takim jak on ! 

Pokaż wszystkie aktualizacje

30 Lipca 2020, 07:41
Kilka słów wyjaśnień

Kochani!
Zdecydowaliśmy się zwiększyć zbiórkę, ponieważ oprócz ogrodzenia potrzebujemy też 3 kojców, ogrodzenia oraz dodatkowego mini ogrodzenia wokół kojców. Kojce dwa większe 4x2m oraz jeden mniejszy 3x2m.

Wiemy, że to wszystko kosztuje i to niemało, ale znacie nas i wiecie, że działamy na trudnym terenie. Kojce pozwolą nam pomóc większej liczbie zwierząt. Nie ma dnia, byśmy nie dostali telefonu czy wiadomości z prośbą o pomoc.

Wiecie też, że jesteśmy malutką fundacją, a zwierząt na ten moment jest około 50 pod naszą opieką. Mówimy oczywiście o psach :)  A jeśli o psach mowa, to choćby wczoraj zabraliśmy psiaka, którego nazwaliśmy Focus.

Skąd jest? Z Podlasia, z miasta Zambrów, gdzie błąkał się od połowy czerwca i nikt mu nie pomógł... Nikt! Z jakim schroniskiem miasto ma umowę? Z Radysami... Zabraliśmy mimo przepełnienia, mimo braku dodatkowego kojca. Trudno nam jest odmawiać, dlatego też wierzymy w Was!

Wierzymy, że wspólnie uda nam się wybudować ogrodzenie oraz zakupić kojce. Bo Jedno Serce Nie Da Rady! Ale razem mamy wielką moc :) 

Oto i on - Focus we własnej osobie!

27 Lipca 2020, 11:38
Prosimy Was o nawet najmniejsze wpłaty.

Niestety postawienie ogrodzenia oddala się od nas... Miało być w lipcu, ale nie ma szans. Potrzebujemy funduszy. Drugi realny termin to wrzesień... Udostępniajcie, pomóżcie.

Z Radys wczoraj zabraliśmy 4 psiaki. Chcemy pomagać, ale wybieg jest kluczowy.

Wiemy że trudny czas dla wszystkich. Ale bez Was, bez Waszego wsparcia, nie damy rady. Prosimy Was o nawet najmniejsze wpłaty. Każda kwota, każde 2 złote przybliża nas do celu. Ten wybieg to nie nasza fanaberia. To dla psów, dla tych wszystkich, których ratujemy.

Nie ma tygodnia, aby nie trafił jakiś nowy psiak do nas. Tu na zdjęciu Dolar, pies, który również czeka na ten wybieg i jednocześnie poleca się do adopcji.


04 Czerwca 2020, 06:21
Pomóż nam pomagać.

Kochani, pomóżcie. Każde 5 złotych przybliża nas do realizacji celu. Udostępniajcie...

Dziś przyjeżdża do nas 7 psiaków, z końcem tygodnia jeszcze jeden. A wczoraj trafiły do nas 2 suki, w sobotę z Radys zabraliśmy 4 psy, w poniedziałek 6 szczeniąt zgarnęliśmy ... Zobaczcie ile psów uratowanych ... Te ogrodzenie to dla nich, by nie musiały siedzieć w kojcach, by mogły biegać, byśmy mogli je lepiej poznać i znaleźć im wspaniałe domy.

Wiemy, że czasy ciężkie nastały dla wszystkich i każdy teraz liczy grosz. Mimo tego postanowiliśmy zorganizować tę zbiórkę na wybieg dla psów.

Jak wiecie w naszym drugim domu tymczasowym pod opieką Ireny Ignatowicz również mamy psiaki. Mieści się on na Podlasiu, za Sokółką. Obecnie mamy tam więcej psów niż w naszym fundacyjnym domu tymczasowym w okolicy Bielska.

Nie chcemy zwalniać tempa, tylko w ostatnich dwóch tygodniach przyjęliśmy 12 psów. Mamy tam kojce, które sukcesywnie kupowaliśmy. Jednak przy takiej ilości psów nie sposób wychodzić ze wszystkimi na spacery - nie oszukujmy się, jest to ciężkie. W związku z tym potrzebujemy ogrodzić teren, by powstał wybieg dla psiaków.

Powierzchnia około 100 metrów, ogrodzenie z siatki z wtopioną siatką w podłoże, tak by psiaki się nie podkopywały. Psiaki mogłyby biegać, szaleć, węszyć. Ogrodzenie byłoby przedzielone na pół i miałoby 3 wejścia. By zmniejszyć koszta zaplanowaliśmy, by jednym bokiem ogrodzenia były kojce, co zmniejszy ilość potrzebnej siatki do kupienia. Wykorzystamy też ścianę starej stodoły i z nią złączymy siatkę, co też wyjdzie ekonomiczniej. Cały czas też trwa nasz bazarek, z którego środki zostaną przeznaczone również na zakup materiałów.

Czasy trudne, jednak liczymy na Państwa wsparcie. Próbowaliśmy pozyskać siatkę, cement, żwir... nie udało się. Koszt całości ogrodzenia szacowany jest na około 6-7 tysięcy. Nie wliczamy tutaj robocizny, bo raz że to dodatkowo bardzo mocno zwiększyłoby koszta, a dwa że szukaliśmy firmy, która podjęłaby się wykonania tego przedsięwzięcia, ale bez efektu...

Pomożecie? Czy nasze psiaki mogą na Was liczyć? Pomóżcie nam pomagać. My ze swojej strony obiecujemy, że nie zmniejszymy tempa swoich działań. Wkładamy całe nasze serca w to co robimy, ale wiecie przecież, że Jedno Serce Nie Da Rady!
To wszystko nie dla nas, a dla nich ....

5 maluszków ze smutną historią ... Kilka dni dwaj pijani mężczyźni przyprowadzili do nas w foliowej reklamówce 5 maluszków :( Całe ich ciałka aż się ruszały, były pełne pcheł i innych robali. Znaleźli ich w lesie. Ale czy to prawda ? Czy to nie były ich psy, których chcieli się pozbyć ? Tego się nigdy nie dowiemy .... Teraz są pod naszą opieką, bezpieczne i już nie są głodne. Przed nimi profilaktyka, ale już teraz szukamy dla nich wspaniałych domów. 

Budyń ... nie miał w życiu lekko, a to dopiero 10 miesięczny szczeniak :( Od małego zamknięty w czymś co miało służyć za kojec. Zamknięty na cztery spusty, owinięty drutem kolczastym ... Siedział za niewinność, rzekomo ganiał kury ... Zauważyliśmy go, zabraliśmy jego i jego siostrę. Teraz zapominają o swojej smutnej przeszłości i odzyskują dziecięcą radość. Nie mogą nacieszyć się wolnością, bieganiem, skakaniem i kontaktem z człowiekiem. Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
15 zakończonych zbiórek
Wsparło 509 osób
20 130 zł (100,65%)