Pomóżcie nam utrzymać, leczyć i działać!

Wsparło 147 osób
10 138 zł (50,69%)
Brakuje jeszcze 9 862 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Września 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

07 Stycznia 2021, 17:59
Kolejne FV

Pokaż wszystkie aktualizacje

07 Stycznia 2021, 17:55
Kolejna FV rozliczające

11 Listopada 2020, 14:33
Kolejna FV rozliczające

Fundacja Kotomysz.pl z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Zbiórka została założona z myślą, aby ułatwić Naszym Darczyńcom wsparcie naszej fundacji - na pomoc w kastracji, sterylizacji i utrzymania podopiecznych leczenia ich i zapewnienia im godnych warunków i domów adopcyjnych. 

Aktualnie pod opieką Naszej Fundacji znajduje się blisko 70 zwierzaków :) które znalazły u nas wsparcie, dach nad głową i bardzo dobrą opiekę przez 24h na dobę. 

Nasza Fundacja stara się ratować skrajne przypadki dotyczące naszych podopiecznych, Fundacja Kotomysz.pl została stworzona z myślą o niesieniu pomocy naszym najmniejszym i najbardziej potrzebującym zwierzakom i z każdym dniem zmieniamy świat naszych podopiecznych na lepszy... Z miłości do zwierząt, z uwagą na krzywdy, które spotykają codziennie czworonogi, postanowiliśmy poświęcić trochę naszej energii i czasu, by wspomóc bezdomniaki. Chcemy wesprzeć poznane przez nas przytuliska dla zwierząt, prowadzone przez prywatne osoby lub stowarzyszenia na terenie całego kraju.

W planach naszej Fundacji jest otwarcie własnych przytulisk, tymczasowych domów zastępczych i domów krótkiego pobytu dla zwierząt na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic, działamy też na terenie cełej Polski. Skupiamy się na edukacji najmłodszych - dzieci w szkołach czym jest dbałość o zwierzęta i ich byt wśród ludzi w godnych warunkach. Prowadzimy zbiórki charytatywne na rzecz potrzebujących zwierzaków - zbiórki nakrętek, makulatury, z których wszystkie dochody zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji i jej podopiecznych. Działalność gospodarcza naszej Fundacji zasili w 100% cele statutowe - a więc gdy kupujecie koszulkę, brelok, czy inny produkt, który niebawem trafi na aukcję, czy do sklepu naszej Fundacji cały zysk ze sprzedaży poświęcimy na realizacje zamierzonych celów - czyli wspieranie i pomaganie najbardziej potrzebujące zwierzaki.


 

Przedstawiamy poniżej Państwu cel wykorzystanych środków ze zbiórek 

Część FV załączonych została uwzględniona w innych zbiórkach do rozliczenia jednak łatwo zauważyć iż uzbierane kwoty nie wystarczyły na rozliczenie całej FV dlatego też umieszczamy je tutaj : 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 147 osób
10 138 zł (50,69%)
Brakuje jeszcze 9 862 zł
Wesprzyj