Łysek bezpieczny i rozgląda się za cudownym domem

Wsparło 496 osób
13 065 zł (89,48%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Lipca 2020

Zakończenie: 4 Września 2020

Godzina: 23:59

Kochani, dziś przybywamy z dobrymi wiadomościami o Łysku. Dzięki Waszej pomocy siwek został uratowany i od kilku dni przebywa na kwarantannie w naszym ośrodku. Z całego serca dziękujemy Wam za pomoc dla niego. Gdyby nie Wy, dziś nie byłoby go już na tym świecie.

Ten młody koń, który chwilę temu trafił pod nasze skrzydła niebawem będzie rozglądał się za cudownym domem adopcyjnym. Łysek jest wspaniałym mixem perszerona i polskiego konia zimnokrwistego. Po perszeronie odziedziczył piękną, siwą maść, a od obojga rodziców dostał spokojny temperament i wielkość. Bo Łysek, który w tej chwili jest podrostkiem i ma niewiele ponad 3 lata, gdy skończy się rozwijać będzie dużym i silnym koniem.

Łysek urodził się w marcu 2017 roku i może rozpocząć zaprzyjaźnianie się z pracą na lonży, a po ukończeniu 4 roku życia będzie mógł rozpocząć pracę pod siodłem. Tym samym szukamy dla tego cudownego zwierzaka najlepszego domu. Szukamy osoby cierpliwej i mającej wiedzę oraz czas by się zająć edukacją Łyska. Osoby, która już swoje w życiu wyjeździła i nie w głowie jej dzikie galopy czy skakanie, bo Łysek będzie docelowo koniem spacerowym. Świetnie się sprawdzi jako towarzysz spokojnych leśnych wędrówek.

Jeśli czujesz, że całe życie czekałeś właśnie na Łyska - zapraszamy do wypełnienia formularza adopcji.

Co musisz wiedzieć zanim adoptujesz konia

- Adopcja jest nieodpłatna.
- Po stronie adoptującego leży transport, opieka weterynaryjna i kowalska.
- Koń nie może być w żaden sposób zbyty, użytkowany zarobkowo, użytkowany przez osoby postronne (również nieodpłatnie) lub użyty do reprodukcji.
- Pomiędzy fundacją, a rodziną adopcyjną podpisywana jest umowa zabezpieczająca obydwie strony, a przede wszystkim prawa samego konia, który jest tu priorytetem.
- Wymagany jest boks lub przystosowana wiata, bezpieczne wybiegi, towarzystwo innego konia oraz kochający opiekunowie.
- Aby podjąć się rozmów nt adopcji konia, musisz być pełnoletni (jeśli nie jesteś, prosimy, aby kontaktowali się z nami Twoi opiekunowie).

Dalsze losy pięknego Łyska możesz śledzić na jego stronie.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje - skontaktuj się z nami! napisz: adopcja@centaurus.org.pl

Numer konta fundacji
15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to ponad 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe.

Za każdą pomoc bardzo Ci dziękujemy!

-----------------------------------------------------

KOCHANI ZAPRASZAMY

3-4 października - DNI OTWARTE!
Start godz. 10.00 do godz. 16.00

Dołącz do wydarzenia na FB - klijnij.

✅ Wege grill, zwiedzanie folwarku i Targ Charytatywny w wersji folwarcznej - koniecznie bądźcie!

✅ Historie nie z tej ziemi, wszystkie o zwierzętach. Jedzenie wege też nie z tej ziemi. A konie.. musicie sami zobaczyć!

To co, widzimy się w październiku? Poznajcie uratowane zwierzaki na żywo - warto!

Jak co roku można przywieźć prezenty dla zwierzaków. Mile widziane będą jabłka, marchew, buraki, karma sucha i mokra dla psów i kotów.

Przyjeżdżajcie, by poznać nas i zwierzaki, którym ocaliliście życie i o które się troszczycie!
I koniecznie zabierzcie ze sobą dobry humor!

Czekamy na Was 3 i 4 października 10.00-16.00 ❤️
➡️ Adres: Folwark Fundacji Centaurus -Szczedrzykowice 10, 59-230 Prochowice
➡️ Uwaga, można dojechać pociągiem, wtedy koło 10 minut pieszo lub zadzwońcie: 535 162 322, Norbert. Podwieziemy na uśmiech!

-----------------------------------------------------

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do zakupu kalendarza charytatywnego — Z Miłości do Zwierząt. Tradycyjnie już, jest on wypełniony zdjęciami podopiecznych naszej fundacji.

Zakup tego kalendarza to dla zwierząt ogromne wsparcie, bo całkowity dochód z jego sprzedaży przeznaczony jest dla nich.

Jest to już 7 edycja naszego kalendarza. Tradycyjnie — wszystkie zdjęcia, a także skład kalendarza robimy we własnym zakresie i dokładamy wszelkich starań, by z roku na rok był jeszcze piękniejszy i jeszcze bardziej funkcjonalny.

Również w tym roku cena pozostaje bez zmian.
Jest to 60 zł za sztukę.
Cena zawiera koszty pakowania i wysyłki — przesyłka rejestrowana.

Kliknij i zobacz więcej - pomagaj zwierzakom.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
1129 zakończonych zbiórek
Wsparło 496 osób
13 065 zł (89,48%)
Adopcje