Fundacja Centaurus

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Ewa Mastyk

E-mail kontakt@centaurus.org.pl

Telefon 518 569 487

Lokalizacja Wrocław, dolnośląskie

Po prawie 16 latach działalności Centaurus stanął na krawędzi. Nie wiemy, gdzie będziemy jutro. Niemniej dziś nasza dalsza działalność stoi pod znakiem zapytania, choć działamy do końca i planowo przyjmujemy zwierzęta, które zadatkowaliśmy. Dramat, jaki rozgrywa się teraz na świecie, dosięgnął także zwierząt. Bo one są w 100% zależne od nas, ludzi. Bez nas, zwyczajnie, czeka je śmierć. I nasz upór, najszczersze chęci - na nic tu się nie zdadzą.

Przez te 16 lat lat ratowaliśmy zwierzęta. Daliśmy życie prawie 1500 koniom, prawie 1000 psóm, setkom kotów i kilkuset zwierzakom gospodarskim i dzikim. W Szczedrzykowicach prowadzimy największy w Europie azyl dla koni, gdzie na codzień opiekujemy się ponad 800 końmi. I prawie 300 innymi zwierzakami. To wszystko dzięki Wam, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że samą miłością zwierząt się nie nakarmi. 

Błagamy Was, pomóżcie naszym zwierzakom - abyśmy nie zniknęli z mapy Europy. Bo w jednej sekundzie zmieniło się wszystko. Sytuacja jest dramatyczna. Firmy, które finansowały przez lata stałe, codziennie utrzymanie naszych zwierząt zwyczajnie się wycofują. W wyniku epidemii albo już zbankrutowały, albo ograniczają wydatki.

Pozostało nam jedynie błagać Was o pomoc dla nich. Bo nie ma pomysłów w świecie, który sam zwariował, ze strachu.

Poznaj nas:

Zwierzęcy Folwark w Szczedrzykowicach (koło Legnicy) nabyty przez Centaurusa w 2012 roku stanowi obecnie największy azyl dla koni w Europie, gdzie otoczonych opieką jest kilkaset zwierząt.

Drugi nasz ośrodek dla koni znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego. 

Nasza działalność realizowana jest wyłącznie dzięki wsparciu i darowiznom od osób prywatnych, firm i instytucji. Bez pomoc nie damy rady!

Mieszkają u nas różne zwierzęta:

Są ich setki... setki czekają na Twoją pomoc.

Poznajcie kilku z naszych podopiecznych. Zobaczcie, jak się zmienili dzięki Waszemu wsparciu.

 

One żyją dzięki Wam.

Prosimy, wesprzyj nas!

Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy!

Ładuję...

1 150 zł

Hi-Lashes

23 darowizny na tę organizację, ostatnia
20 zł

brandsoo.pl

10 zł

Google Pay

Adopcje