Sunia w koszmarnym stanie! Uratowana w ostatniej chwili od zbieracza! Jej widok to obraz nędzy i rozpaczy...

Zbiórka zakończona
Wsparło 130 osób
2 680 zł (53,6%)

Rozpoczęcie: 7 Września 2019

Zakończenie: 7 Grudnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
03 Listopada 2019, 14:58
mamy jeszcze jedną fakturę

 

 

 

Pokaż wszystkie aktualizacje

08 Października 2019, 21:31
Faktura za leczenie i pobyt Dianki w lecznicy:

29 Września 2019, 00:01
Diana jest po operacji!

Diana miała usunięte wszystkie guzy na listwie mlecznej oraz duży guz z łapy. Czuje się dobrze, skóra również dobrze się goi. Jest bardzo łagodna, daje zrobić przy sobie wszystko. Szukamy dla niej domu!

Diana - ofiara zbieracza ze wsi Kłopot. Podobnie jak siódemka innych psiaków, zabranych przez Anetę i Beatę. Dziękujemy! My przejęliśmy Dianę ze względu na jej bardzo ciężki stan, żeby odciążyć dziewczyny finansowo i fizycznie.

Wszystkie psiaki prawdopodobnie były bite. Zbieracz został zabrany do DPS, więc odpuszczamy go sobie. Diana jest w najgorszym stanie i będzie wymagała długotrwałego i kosztownego leczenia. Nużyca, grzybica, świerzb, guzy na listwie mlecznej, na łapie. Obraz nędzy i rozpaczy.

Diana jest w lecznicy i nie wiemy, jak długo tu pozostanie. Patrząc na jej skórę i liczne wyłysienia - pewnie długo. Na razie musi pozostawać w izolacji, aby nie zarażała. Diana jest starszą, bardzo łagodną, kochaną sunieczką. Musimy jej pomóc, aby resztę życia przeżyła bez bólu i dolegliwego świądu. O pomoc prosimy Was jak zwykle wierząc, że nie zawiedziecie. Finanse mocno nam się ostatnio skurczyły. Zwierzaków przybywa, a domów niestety nie.

Dziękujemy z góry za pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
61 zakończonych zbiórek
Wsparło 130 osób
2 680 zł (53,6%)