Psi Los nie jest Ci obojętny? Pomóż...

Szanowni Darczyńcy,

Naszymi podopiecznymi są zwierzęta w różnym wieku (psy i koty), których opiekunowie znaleźli się w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej. Nie stać ich na zakup karmy, na pokrycie kosztów leczenia, diagnostyki, rehabilitacji, nie wspominając już o zabiegach operacyjnych.

Anonimowy Pomagacz

Czasy są coraz trudniejsze, a jak sami dobrze wiecie koszty usług (w tym weterynaryjnych) poszybowały tak, że czasem trudno wytłumaczyć skąd się biorą. Dla wielu naszych (mniejszych i większych, starszych i młodszych) podopiecznych jesteśmy jedyną nadzieją na wyzdrowienie, na powrót do normalności.

Anonimowy Pomagacz

Zgłaszają się do nas osoby z całego kraju prosząc o różnego rodzaju pomoc i wsparcie – nigdy nie odmawiamy, zawsze staramy się pomóc. Tym razem to MY prosimy Was o pomoc i wsparcie dla czworonogów, które bez naszego wsparcia nie będą leczone. które bez Waszej pomocy nie wrócą do zdrowia.

Anonimowy Pomagacz

Poniżej znajdziecie nasze aktywne zbiórki, przeczytajcie ich historię. Poznajcie naszych podopiecznych...

>>> Babeszjoza omal nie odebrała Pusi życia. Jej opiekunowie walczą o każdy dzień. Kończą się jednak środki na dalsze leczenie!

>>> Pięć psiaków w trakcie leczenia, którego nie można przerwać. Aby kontynuować potrzebne jest Państwa wsparcie...

>>> Tylko seria gigantycznie drogich operacji jest w stanie postawić Hallvora na łapy i pozbawić bólu. Bez Was to się nie uda!

>>> Ciężkie zwyrodnienie stawów biodrowych Runy powoduje wielki ból. Konieczne jest wstawienie dwóch endoprotez. Cena zwala z nóg!

Anonimowy Pomagacz

Na zabiegi operacyjne, rehabilitację i powrót do zdrowia chorych i cierpiących zwierząt wydaliśmy ponad 300 tysięcy złotych. Na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt wydaliśmy ponad milion sto tysięcy złotych. Bez Was to nie byłoby możliwe. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji "Otul miłością maluchy" zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Akcja trwa do 15 lipca 2023 roku. Liczy się każda Wasza wpłata przekazana do naszej skarbonki. Podarujcie ile możecie... Z góry dziękujemy!

Środki finansowe pozyskane za pomocą niniejszej skarbonki zostaną zaksięgowane na rzecz:
Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
KRS: 0000396864

Wsparli

400 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

pomagam jak mogę
1 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Bruno:)

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymajcie się Maluchy! 🐾🐾
10 zł

Moli

Pokaż więcej

24%
1 227 zł Wsparły 24 osoby CEL: 5 000 ZŁ