Wolne łóżko dla Kiwi

Zbiórka zakończona
Wsparły 23 osoby
653 zł (32,65%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 25 Sierpnia 2021

Zakończenie: 20 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kto poznaje nasze dzikuski? To Kiwi i Szarada. Od kilku dni śpią w jednym łóżku, a KIWI zajęła miejsce po Delcie, bo, jak już wszyscy wiedzą - Delta zamieszkała w Anglii. Kiwi czekała ponad rok na to miejsce.

Tak wyglądała w dniu zabrania do Punktu Przetrzymań w Szydłowcu. Jej spojrzenie trudno było wytrzymać... Postanowiliśmy zabrać KIWI do fundacji. Pojechała do domu tymczasowego, ale okazało się, że ma lęk separacyjny i demoluje mieszkanie... Wróciła i zamieszkała na podwórku Uli, czekając na wolne łózko w hotelu z resocjalizacją. 

I łóżko nareszcie się zwolniło...

Podobnie jak Szarada, Kiwi potrzebuje dużo czasu, żeby mogła zostać ogłoszona. Koszt utrzymania obu suczek to 900 zł miesięcznie plus karma. Dzięki pracy, którą Asia wykonała z naszymi psami pojechały do domów - Pączek, Czajka, Delta i Gloria a Finka już się pakuje... Więc pomimo finansowego regresu należało dać szansę naszej KIWI... Mamy wielką nadzieję, że nam pomożecie, efekty są spektakularne... Marzeniem byłaby stała deklaracja dla Kiwi, ale jej nie ma. Pozostaje zbiórka i nadzieja na "zbiorowego sponsora"! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
168 zakończonych zbiórek
Wsparły 23 osoby
653 zł (32,65%)
Adopcje