Pan i Pani Pies Fundacja im. Maćka Kozłowskiego

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Agnieszka Kowalska

E-mail panpanipies@gmail.com

Telefon 504918176

Lokalizacja Jastrząb, mazowieckie

Założycielem Fundacji Pan i Pani Pies jest Agnieszka Kowalska, wdowa po aktorze 
Maćku Kozłowskim. Wspólnie z Maćkiem uratowali z bezdomności kilkadziesiąt psów.

Założycielem Fundacji Pan i Pani Pies jest Agnieszka Kowalska, wdowa po aktorze Maćku Kozłowskim. Wspólnie z Maćkiem uratowali z bezdomności kilkadziesiąt psów. Obecnie fundację prowadzą dwie osoby - Agnieszka - w Szydłowcu i Justyna - w Krakowie. 

Działalność Fundacji to przede wszystkim  ratowanie psów bezdomnych, chorych, źle traktowanych, porzuconych.  Zdobycie funduszy na całość zabiegów mających na celu ich przygotowanie do adopcji (odpchlenie, odrobaczenie, zabezpieczenie na kleszcze, sterylizacja (kastracja) , komplet szczepień, resocjalizacja i obowiązkowo czipowanie) –   jest zadaniem tyleż odpowiedzialnym co karkołomnym.  Nie licząc skromnych możliwości siedziby fundacji – psy umieszczamy w hotelach na terenie całej Polski płacąc za ich utrzymanie.

Celem nadrzędnym Fundacji jest przeprowadzanie przemyślanych adopcji. Jako jedni z nielicznych, praktykujemy w swojej procedurze adopcyjnej umowę wstępną .

Pod opieką Fundacji jest zawsze ok. 50 psów, mamy też konia na emeryturze, za którego utrzymanie musimy płacić.

Od momentu założenia Fundacji, czyli od 2014 roku, już ponad 800 psów znalazło domy adopcyjne. Każdy otrzymał inne imię. Fundacja jest w stałym kontakcie z obecnymi opiekunami swoich psów. Zdjęcia i relacje z nowych domów możesz obejrzeć na  facebooku w specjalnie utworzonej grupie pod nazwą  “Szczęśliwe Pan i Pani Pies”.Pomogli

Ładuję...

Adopcje