Dobra karma wraca - zbiórka dla Fundacji Azylu pod Psim Aniołem

Zbiórka zakończona
Wsparło 140 osób
5 305 zł (106,1%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 4 Maja 2021

Zakończenie: 1 Lipca 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zapewnienie opieki i miłości niemal trzystu czworonogom to nie lada wyzwanie… Możecie jednak pomóc sprostać temu zadaniu poprzez wsparcie zbiórki na rzecz psów i kotów z Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem!

Jesteśmy grupą zaangażowanych społecznie studentów, którym nie jest obojętny los zwierząt. Od lat współpracujemy z Fundacją i bardzo zależy nam na mieszkających tam zwierzętach, dlatego serdecznie zapraszamy Was do pomocy!

Azyl to miejsce wyjątkowe. To nie tylko schronienie, ale także dom dla wielu czworonogów, które nie miały w życiu łatwo. Fundacja Azylu pod Psim Aniołem powstała z miłości do zwierząt i szczerej chęci niesienia pomocy bezdomnym psom i kotom. Wymaga to jednak wielu nakładów sił i środków, głównie finansowych. Potrzebna jest nie tylko karma, ale też ciągle zużywające się obroże, smycze, koce itd. Fundacja utrzymuje się głównie z datków, a jego potrzeby są ogromne.

Pomóżcie nam wesprzeć tę niesamowitą inicjatywę, dzięki której bezdomne zwierzęta znajdują swoją bezpieczną przystań. Mają tutaj dobrą opiekę i dostają szansę na trafienie do odpowiedniego, kochającego domu!

Pasja i zaangażowanie Agnieszki Brzezińskiej w ratowanie porzuconych i skrzywdzonych zwierząt doprowadziły w 2002 r. do powstania Fundacji. 

W fundacji zwierzaki są karmione pełnowartościową karmą, kastrowane, a także szkolone tak,
aby były gotowe do stworzenia dobrej i głębokiej relacji z człowiekiem.

Liczni wolontariusze wyprowadzają je na spacery i dbają, żeby niczego im nie brakowało!

Także my, członkowie NZS-u, staramy się pomagać i regularnie jeździmy do fundacji, żeby pobawić się i wyjść na spacer z pieskami.

Zbiórka jest organizowana przez Sekcję Charytatywną Niezależnego Zrzeszenia Studentów Organizacji Uczelnianej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Fundację Azylu Pod Psim Aniołem.

W akcję szczególnie zaangażowani są przedstawiciele dwóch projektów NZS OU UW: Złap Przyjaciela oraz Wielka Paka. Pierwszy jest projektem, który od lat wspiera Fundację Azylu Pod Psim Aniołem. W ramach tej współpracy regularnie organizujemy
zbiórki na rzecz fundacji, wyprowadzamy mieszkające tam psiaki i organizujemy inne akcje. Wielka Paka zajmuje się przygotowywaniem różnorodnych zbiórek na rzecz potrzebujących - zarówno ludzi, jak i zwierząt. Kilkukrotnie już zbieraliśmy dary dla Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem!

Pamiętajcie, że dobra karma wraca! ❤

Zdjęcia wykonane przez Anne Mazurowska.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
43 zakończone zbiórki
Wsparło 140 osób
5 305 zł (106,1%)
Adopcje