Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Mariusz Tauber

E-mail mariusztauber@psianiol.org.pl

Telefon 501 258 303 lub 509 117 723

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem jest miejscem, w którym bezdomne psy i koty znajdują nie tylko schronienie i pełną miskę, ale też opiekę weterynaryjną i serdeczne zainteresowanie ze strony ludzi o dobrych sercach.

Dbamy o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną naszych podopiecznych. Zwierzęta są pielęgnowane, regularnie wyprowadzane na spacery i szkolone. Współpracujemy z behawiorystami. Fundacja realizuje swoje zadania statutowe poprzez:

> Adopcję psów i kotów, znajdujących się pod opieką fundacji, a także pomoc zwierzętom osób, będących w trudnej sytuacji życiowej.

> Leczenie zwierząt ciężko poszkodowanych w wypadkach drogowych, kastrowanie i profilaktyka zdrowotna czworonogów.

> Interwencje w sprawie pokrzywdzonych zwierzaków. Jako pierwsi stworzyliśmy w Warszawie Ratunkowy Patrol Interwencyjny.

> Edukację w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych oraz z udziałem zwierząt. Uczymy odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami domowymi.

> Wolontariat młodzieży i osób dorosłych. Organizujemy szkolenia dla adeptów wolontariatu. Nasza baza liczy kilkuset wolontariuszy, a ich liczba wciąż rośnie. Ocaliliśmy tysiące zwierząt, Pomóż ocalić następne!

Ładuję...

25 zł

Berx Group Przemysław Bojanowski

2 darowizny na tę organizację, ostatnia
22 zł

InfoBrokering

10 zł

Google Pay

Adopcje