Pomocy! Ratujemy zdziczałe psy z zaawansowaną chorobą skóry!

Zbiórka zakończona
Wsparły 383 osoby
16 114,33 zł (80,57%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 10 Października 2023

Zakończenie: 1 Grudnia 2023

Godzina: 01:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
16 Października 2023, 16:35
Potrzebna karma i preparaty na skórę i sierść.

Prośbą o wsparcie w zakupie karmy oraz preparatów na skórę i sierść dla psiaków z interwencji na Podbeskidziu, które obecnie przebywają w klinice weterynaryjnej i cierpią na zaawansowane chorobę skóry.

Psiaki potrzebują specjalistycznej karmy Vet Expert , która pomoże im w walce z ich chorobami skóry oraz preparatów.

Link do karmy ➡️ https://vetexpert.eu/sklep/vet-expert-hypoallergenic-ultra-sucha-karma-weterynaryjna-dla-psow.html#/wielkosci_workow_karmy_suchej-8_kg

Link do preparatu ➡️ https://vetexpert.eu/sklep/vet-expert-vetoskin-preparat-na-skore-i-siersc-dla-psow-i-kotow.html#/opakowania_suplementow-90szt

Każda pomoc, czy to w postaci zakupu produktów lub wpłaty środków, jest dla nas niezwykle cenna.

Pokaż wszystkie aktualizacje

11 Października 2023, 20:26
Dramatyczny Apel o Pomoc Dla Ciężko Chorych Psów❗️❗️❗️

Psy, które przyjechały wczoraj do nas, walczą z zaawansowanym świeżbem, zaraźliwym zarówno dla innych zwierząt, jak i ludzi❗️❗️❗️

To oznacza, że psiaki muszą pozostać w klinice weterynaryjnej na dłużej. 

To generuje kolejne koszty, a sytuacja jest naprawdę przerażająca.

Ale to nie koniec tragedii ❗️

Czekamy jeszcze na wyniki zeskrobiny, czy jeszcze coś jest na skórze oprócz świeżbu

Wyniki badań krwi ujawniły ogólne wyniszczenie organizmu, silną anemię spowodowaną niedożywieniem i odwodnieniem, a także obecność pasożytów. To oznacza, że te niewinne stworzenia cierpią nie tylko z powodu choroby skóry, ale również z powodu warunków, w jakich żyły.

Te psy potrzebują naszej pomocy, teraz bardziej niż kiedykolwiek ❗️ 

Prosimy Was, drodzy ludzie o wielkich sercach, abyście pomogli nam w zapewnieniu im opieki i szansy na zdrowe życie. 

Każda darowizna, bez względu na jej rozmiar, może uratować życie i przynieść ulgę cierpiącym zwierzętom.

Ból i cierpienie tych psów jest trudne do wyrażenia słowami ❗️❗️

Pomóżmy im przejść przez ten trudny czas razem❗️

Wspólnie możemy sprawić, że to opuszczone, chore zwierzęta odnajdą nadzieję i miłość, które zasługują. 

Dziękujemy za Wasze wsparcie❗️

Dzielimy się z Wami koszmarem, którego staliśmy się świadkami. Dwie suczki, które właśnie przyjęliśmy pod naszą opiekę, przetrwały piekło. To jest apel o pomoc, który nie może zostać zignorowany.

Te niewinne dusze dotarły do nas z Bieszczad po tym, jak zostały odebrane od kobiety, która zupełnie straciła kontrolę nad rozmnażaniem psów. Dzięki interwencji na miejscu udało się uratować aż kilkanaście psów, 8 z nich było w tak tragicznym stanie, że ich skóra była jedynie cieniem tego, co kiedyś było zdrowiem.

Za sprawą Fundacja Zwierzęca Polana dwie z nich trafiły pod naszą opiekę i postaramy się przywrócić im godność. Niestety, właścicielka nie zwracała uwagi na to, że psy są chore i nie podjęła kroków, by odwiedzić weterynarza. Ona sama mieszkała z psami w nie ludzkich warunkach i wymaga pomocy. 

Jednak teraz to my musimy zająć się tymi cierpiącymi istotami. Te suki przyjechały do nas w stanie, który łamie serce. Ich skóra jest pokryta obrzydliwymi zmianami, podejrzewamy, że to nużyca, świerzb lub inna okropna choroba skóra, której udało się zniszczyć ich ciała. Ponadto suki są zdziczałe, panicznie się boją próbują gryźć. Nie chodzą na smyczy. Długa droga przed nami....

Teraz jadą do kliniki weterynaryjnej, gdzie zostaną poddane wszystkim niezbędnym badaniom i diagnozom. Następnie będą wracać do nas, gdzie czeka je długa i kosztowna droga leczenia, w tym setki leków i nieludzka ilość kąpieli.

Koszty związane z opieką nad nimi to ogromna suma, ale nie mogliśmy pozostawić ich same sobie. Dlatego błagamy Was z całego serca, abyście nas wsparli. Każdy grosz, który możecie przekazać, może sprawić, że te dusze odzyskają trochę godności i zdrowia.

Mamy pod opieką dużo zwierząt potrzebujących leczenia, specjalistycznych karm, częstych wizyt u lekarzy weterynarii. Jeśli popierasz naszą działalność - pomóż. Utrzymujemy nasze zwierzaki wyłącznie z darowizn osób fizycznych i prawnych. Jeśli nie możesz adoptować bezdomnego zwierzaka, zostań jego opiekunem wirtualnym lub wpłać datek na cele statutowe fundacji.

Twoja pomoc jest nam niezbędna. Wy pomagacie nam, a my IM...

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
56 zakończonych zbiórek
Wsparły 383 osoby
16 114,33 zł (80,57%)
Adopcje