Ratunek Fundacji!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 251 osób
74 968 zł (74,96%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 31 Maja 2023

Zakończenie: 1 Sierpnia 2023

Godzina: 01:01

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Z głębokim smutkiem i łzami w oczach zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie! 😭Sytuacja finansowa naszej Fundacja Azylu pod Psim Aniołem jest obecnie tak trudna, że nie możemy ukryć naszego załamania.

Każdego dnia walczyliśmy z trudnościami, ale teraz staliśmy w obliczu ogromnych wyzwań, którym sami nie jesteśmy w stanie sprostać.

Jesteśmy organizacją non-profit, która od lat oddaje serce i duszę dla bezdomnych zwierząt. Nasza misja polega na zapewnianiu tymczasowego schronienia, opieki medycznej i miłości tym, którzy nie mają domu.

Niestety, obecnie jesteśmy w punkcie, w którym nasze wysiłki stają się coraz trudniejsze z powodu braku środków finansowych.

Nasze podopieczne, zarówno psy, jak i koty, potrzebują specjalistycznej opieki weterynaryjnej oraz odpowiedniego pożywienia. Leczenie jest kosztowne, a przecież ich zdrowie i dobrostan to nasz priorytet. Niestety, nie jesteśmy w stanie sprostać tym wydatkom sami. Koszty leczenia są ogromne, a dodatkowo koszty karmy bytowej weterynaryjnej, żwirku wzrosła przerażająco 😪 a to wszystko jest niezbędna dla naszych podopiecznych.

Niestety środków z 1,5% podatku, jeszcze nie otrzymaliśmy 😪 brak wpływów z tej formy wsparcia oznacza, że musimy polegać tylko na hojności i życzliwości ludzi takich jak Wy! Dlatego dziś prosimy Was z całego serca o ratunek. 💔

Nasza Fundacja znajduje się na skraju przepaści, a my stajemy w obliczu nieuchronnego tragicznego losu, jeśli nie otrzymamy pomocy. Błagamy Was, naszych przyjaciół, o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza kwota, może mieć ogromne znaczenie dla naszych podopiecznych. Każda złotówka przyczyni się do tego, że będziemy mogli kontynuować naszą misję i dawać szansę na lepsze życie bezdomnym zwierzętom.

Nie możemy znieść myśli, że nie będziemy w stanie zapewnić opieki i leczenia tym niewinnym istotom, które polegają na naszej pomocy. Wierzymy w dobroć ludzkich serc i w siłę wspólnoty. Dlatego z całym naszym smutkiem i beznadzieją prosimy Was o wsparcie.

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
ul. Kosodrzewiny 7/9,
04-979 Warszawa

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
59 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 251 osób
74 968 zł (74,96%)
Adopcje