Najsmutniejsza kocia mama

Wsparło 145 osób
904 zł (100,44%)

Rozpoczęcie: 25 Maja 2018

Zakończenie: 13 Września 2018

Kotka wciąż przebywa w naszym domu tymczasowym. Zbieraliśmy na operację oka, ale niestety kotka jak do nas przyszła - w ogóle nie jadła. Ważyła niecałe 2 kg. Więc zamiast zająć się okiem - musieliśmy ją ratować.

Jeździliśmy na kroplówki co 2 dni, dostawała zastrzyki. Musieliśmy też zrobić badania krwi, żeby sprawdzić co z nią jest. Okazało się, że ma bardzo złe wyniki wątroby i nerek. Karmiliśmy ją strzykawką po ok. 1 cm na jeden raz, bo jak dostała więcej, to wymiotowała. Ale po ok. tygodniu, kiedy już prawie się poddaliśmy - zaczęła w końcu jeść!

Obecnie waży już ok. 3 kg, jest bardzo miłą kotką, zwłaszcza do ludzi. Została już wysterylizowana, niestety pojawił się kolejny problem - wypadanie odbytu, zapewne ma osłabione mięśnie po porodach. Dom tymczasowy jest na tyle doświadczony, że sobie z tym radzi, jednak zdajemy sobie sprawę, że chętnych na takiego kota nie ma... Na razie więc jest u nas, będziemy robić znów badania i dopiero jak wyjdą dobre, to czeka ją operacja czyszczenia oczodołu i zszycia powiek.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
18 zakończonych zbiórek
Wsparło 145 osób
904 zł (100,44%)