Siwe pyszczki, koślawy chód i wybiórcze uzębienie - to są zwierzakowi seniorzy. Podarujmy im coś od siebie!

Zbiórka zakończona
2 602 zł
Wsparły 163 osoby

Rozpoczęcie: 21 Stycznia 2022

Zakończenie: 3 Marca 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, jak (mamy nadzieję) wiecie, dziś jest Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Starość to taki czas, kiedy jest się mądrzejszym, bogatszym o doświadczenia, spokojniejszym. A jednocześnie potrzebujemy wtedy więcej uwagi, troski i mamy trochę inne potrzeby. Ze zwierzakami jest tak samo!

Siwe pyszczki, koślawy chód, zamyślone spojrzenie i wybiórcze uzębienie wzruszą niejedno serce, to pewne. Niestety, starość u zwierząt oznacza też specjalne potrzeby - lepszej jakości, specjalistyczną karmę, częstsze wizyty kontrolne u weterynarzy, nierzadko leczenie i leki.

Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka wesprzyjmy staruszki, które niejedno w życiu widziały. W fundacjach, schroniskach i stowarzyszeniach mieszkają często zwierzęta, które nie miały łatwego życia, dlatego wspierając zbiórkę pokażemy im, że teraz już są kochane! Środki ze zbiórki przekażemy fundacji, stowarzyszeniu lub schronisku na utrzymanie Babć i Dziadków, które mają pod opieką.

Dajcie nam znać w komentarzach przy wpłacie, która organizacja lub schronisko, zajmująca się głównie starszymi zwierzakami, najbardziej potrzebuje wsparcia!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
RatujemyZwierzaki
2 aktualne zbiórki
19 zakończonych zbiórek
2 602 zł
Wsparły 163 osoby