Uwaga! Drastyczne zdjęcia. Dziura w pyszczku i wisząca, zgniła skóra... Ile czasu Filip szukał pomocy?

Zbiórka zakończona
Wsparło 41 osób
1 039,96 zł (34,66%)

Rozpoczęcie: 24 Kwietnia 2021

Zakończenie: 23 Czerwca 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Drastyczne zdjęcia! Kolejny koci dramat, Filip na ulicy czekał na ratunek! Widok jego rany przyprawiał o dreszcze. Dziura w pyszczku wielkości piłeczki i wisząca, gnijąca skóra, przez którą każdy ruch sprawiał Filipowi niewyobrażalny ból!

Filipek to wolnożyjący kot dokarmiany przez dobre dusze - karmicielki. Kiedy dostaliśmy zgłoszenie pomocy i zdjęcia jego stanu, wiedzieliśmy, że trzeba działać jak najszybciej! Kot ogromnie cierpiał, każdy ruch był dla niego katorgą. Filip mógł paść ofiarą "życzliwych" ludzi, został kopnięty lub uderzony, a w ranę wdało się zakażenie, skóra zaczęła gnić.

Ile czasu chodził i szukał pomocy? Ile osób minęło go i odwróciło głowę? Taka rana rzuca się w oczy z daleka! Tyle musiał się nacierpieć, zanim w końcu trafił na odpowiednią osobę...

Filip jest już po zabiegu oczyszczenia i zaszycia rany oraz usunięcia zgniłej skóry. Teraz będzie dochodził do siebie. Musimy też wyleczyć jego zęby, które są w strasznym stanie.

Prosimy o pomoc w opłaceniu leczenia Filipa! Liczy się każda kwota, mamy ogromny dług, ale nie umiemy odmówić pomocy potrzebującym, jak Filip! Pomóżcie nam pomagać!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
134 zakończone zbiórki
Wsparło 41 osób
1 039,96 zł (34,66%)