Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią

Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Agata Radwan

E-mail jestemglosemtychconiemowia@gmail.com

Telefon 506952182

Lokalizacja Rybnik, śląskie

Jestesmy grupą osób, których połączyłą pasja, miłość do naszych braci mniejszych. Aby móc zwiększyć zasięg pomocy potrzebującym zwierzętom, postanowiliśmy założyć fundację.

Każdy z nas działa w niej na zasadzie wolontariatu, czyli nikt z członków ani zarząd nie pobiera za swoja pracę na rzecz zwierząt żadnego wynagrodzenia. Napędza nas pasja i satysfakcja z niesienia pomocy. Nie zmienimy całego świata, jednak możemy miec realny wpływ na to co się dzieje w naszej okolicy.

Walczymy z bezdomnością, edukując naszych mieszkańców o potrzebie sterylizacji i kastracji . Pokrywamy również koszty sterylizacji i kastracji kotów wolnożyjących. Ratujemy i leczymy zwierzęta chore i po wypadkach, a dzieki temu zwiększamy ich szanse na znalezienie domu.

Przeprowadzamy interwencje, edukujemy, oraz pociągamy do odpowiedzialności tych, którzy łamią zasady ustawy o ochronie zwierząt, poprzez zgłaszanie takich spraw organom ścigania i uczestnicząc w sprawach sądowych w charakterez oskarzyciela posiłkowego.

Szukamy domów, przeprowadzamy adopcję, służymy poradą.  Nie jesteśmy dotowani z żadnego Urzędu miasta, możemy liczyc tylko na hojność darczyńców czyli osób prywatnych.

Od wielkości wpływów finansowych zależy rozmiar pomocy, jaką możemy zaoferować w ramach naszej działalności.

Dlatego, prosimy Państwa o wsparcie i dziękujemy za zaufanie i okazane serce. Dzięki Wam możemy realizować  swoją misję i być głosem tych, którzy nie mówią.

Pomogli

Ładuję...