Fundacja Azyl

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Anna Jobczyk

E-mail fundacja.azyl@interia.pl

Telefon 691 79 95 79

Lokalizacja Łódź, łódzkie

Dla nas każde zwierzę jest ważne.

Fundacja AZYL powstała w roku 2008 w Łodzi. Powstała, bo nie godziliśmy się na cierpienie zwierząt. Powstała z inicjatywy kilku osób i nadal jesteśmy niewielką organizacją, ale z każdym rokiem przybywają nowi wolontariusze, którzy tak jak my chcą naprawdę pomagać zwierzętom.

Pomagamy głównie psom, ale nigdy nie przechodzimy obojętnie obok żadnego zwierzaka. Dlatego pod naszą opiekę oprócz psów trafiają też i koty, króliki, zające, kura, tchórzofretka, bociany, gołębie i inne ptaki. Dzikie zwierzęta staramy się odchować lub wyleczyć i jeśli tylko to możliwe, wypuścić na wolność. Tak było w przypadku zajęcy czy też ptaków. Te zwierzaki, które już nie mogą funkcjonować na wolności, zostają u nas na zawsze. Dla psów i kotów szukamy ich zaginionych właścicieli lub nowych, lepszych domów. Jeśli się nie uda, to i one zostają u nas na zawsze. Zapewniamy im schronienie, leczenie i tyle serca, ile tylko możemy. Choć i tak zawsze marzymy o własnym domu dla każdego z nich.

Priorytetem naszej działalności jest ograniczenie bezdomności zwierząt, bo na nic się zda uratowanie kilkunastu, jeśli w tym czasie urodzi się ich kilkaset. Dlatego też każde zwierzę, które możemy sterylizujemy i kastrujemy. I oznaczamy microchipem, aby jeśli zaginie szybciej trafiło do swojego domu.

Prowadzimy też bardzo aktywnie działania edukacyjne, bo tylko edukacja, wiedza i zmiana postaw społecznych pomogą w przyszłości rozwiązać problem bezdomności zwierząt.

Wszyscy w Fundacji AZYL działają na zasadzie wolontariatu. Nie zatrudniamy pracowników, więc wszystkie środki wykorzystujemy wyłącznie na potrzeby zwierząt.

Ładuję...

600 zł

FU AL DENTE KATARZYNA CISZEWSKA

2 darowizny na tę organizację, ostatnia
340 zł

MOVSWEAR

10 zł

Google Pay