Fundacja Azylu Koci Świat

Fundacja Azylu Koci Świat
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Katarzyna Strzelecka

E-mail fundacja@kociswiat.org.pl

Telefon 603-651-833

Lokalizacja Nasielsk, mazowieckie

Fundacja Azylu Koci Świat od wielu lat opiekuje się chorymi zwierzętami.  Szczególną troską otaczamy koty, choć nasza przygoda z prowadzeniem azylu dla zwierząt zaczęła się od psa. 

Trafiają do nas zwierzaki stare, chore, którymi nikt nie chce się opiekować, które znudziły się ich dotychczasowym właścicielom.  Znajdujemy zwierzaki w przeróżnych okolicznościach, często nie miałyby one szans na przeżycie. Leczymy, sterylizujemy.

Bezpośrednio z Kociego Świata adoptowanych jest około 15-30 kotów miesięcznie. Pomogliśmy już ponad 414 zwierzakom, głównie kotom, ale także psom, a nawet kozom. 

Nasz zwierzęcy domek położony jest we wsi Kątne/k Nasielska, w woj. mazowieckim. Jest to stare gospodarstwo rolne. Mamy do dyspozycji 4 hektary gruntu na uboczu wsi, dom 80m2, inne zabudowania i trzy urządzone wybiegi dla kotów: 200, 700 i 1000 m2, z których największy nie jest jeszcze wykończony. Mimo tego, że nie ma u nas luksusów, zwierzaki czują się szczęśliwe. Każde z nich ma własne imię, niektóre na nie reagują, szczególnie w porze posiłków. Nawet te zwierzaki, które trafiają do nas po śmierci swojego dotychczasowego opiekuna, po pewnym czasie odnajdują u nas swoje miejsce. Czują, że są kochane. 

Jeśli chciałbyś pomóc, wesprzyj nas. Bez naszej pomocy te zwierzaki nie dadzą sobie rady.        

Adopcje

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej

Skarbonki

Pokaż więcej