Fundacja Azylu Koci Świat

Fundacja Azylu Koci Świat
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Katarzyna Strzelecka

E-mail fundacja@kociswiat.org.pl

Telefon 603-651-833

Lokalizacja Nasielsk, mazowieckie

Fundacja Azylu Koci Świat od wielu lat opiekuje się chorymi zwierzętami.  Szczególną troską otaczamy koty, choć nasza przygoda z prowadzeniem azylu dla zwierząt zaczęła się od psa. 

Trafiają do nas zwierzaki stare, chore, którymi nikt nie chce się opiekować, które znudziły się ich dotychczasowym właścicielom.  Znajdujemy zwierzaki w przeróżnych okolicznościach, często nie miałyby one szans na przeżycie. Leczymy, sterylizujemy.

Bezpośrednio z Kociego Świata adoptowanych jest około 15-30 kotów miesięcznie. Pomogliśmy już ponad 414 zwierzakom, głównie kotom, ale także psom, a nawet kozom. 

Nasz zwierzęcy domek położony jest we wsi Kątne/k Nasielska, w woj. mazowieckim. Jest to stare gospodarstwo rolne. Mamy do dyspozycji 4 hektary gruntu na uboczu wsi, dom 80m2, inne zabudowania i trzy urządzone wybiegi dla kotów: 200, 700 i 1000 m2, z których największy nie jest jeszcze wykończony. Mimo tego, że nie ma u nas luksusów, zwierzaki czują się szczęśliwe. Każde z nich ma własne imię, niektóre na nie reagują, szczególnie w porze posiłków. Nawet te zwierzaki, które trafiają do nas po śmierci swojego dotychczasowego opiekuna, po pewnym czasie odnajdują u nas swoje miejsce. Czują, że są kochane. 

Jeśli chciałbyś pomóc, wesprzyj nas. Bez naszej pomocy te zwierzaki nie dadzą sobie rady.        

Adopcje

Skarbonka konkursowa

35
Wpłat
Zebrano: 428 zł
Fundacja Azylu Koci Świat
Dla bezdomniaków aby żyły zdrowo i bezpiecznie ...

Skarbonki

Pokaż więcej

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej