Jedyna nadzieja dla kocurka z FAIDS

3 dni do końca
Wsparło 41 osób
1 470 zł (86,47%)
Brakuje jeszcze 230 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Maja 2021

Zakończenie: 20 Września 2021

Bezdomny kocurek zmaga się z pełnoobjawowym FAIDS - zespołem nabytego niedoboru immunologicznego u kotów, wywołanym przez wirus FIV. Taki „koci aids”.

To wiejski zawadiaka, który przyjechał do nas jak większość kotów: tylko na kastrację. Od początku był w złej kondycji i było jasne, że zostanie w Kocim Szpitaliku na dłużej. Przede wszystkim wymagał remontu paszczy. Poza tym był wyłysiały i posmarkany. Niestety słabo reaguje na leki, immunostymulatory nie dają rady. Na zdjęciu widać typową ścianę FIVstyle, kocurek kompletnie nie daje sobie rady z infekcją.

Walczy bardzo, zachowuje ogromny apetyt, nie wiadomo jakim cudem, przy takiej infekcji dróg oddechowych. Chcemy spróbować jeszcze jednego rozwiązania: lek przeciwwirusowy. Bardzo kosztowny koci interferon Virbagen Omega. Nie wiemy, czy pomoże. Ale nie chcemy się poddawać i skreślać kota, mimo niepewnego rokowania, jeśli jest jeszcze jakieś wyjście. On walczy i bardzo chce żyć. Jeśli nie spróbujemy, wirus w końcu wygra, wiadomo.

Koszt takiej kuracji jest przerażający: jedna ampułka leku kosztuje 340 zł, a podstawowa seria to 5 podań. Nie chcemy go skreślać, jeszcze jest jakaś nadzieja, niestety bardzo kosztowna. Pomożecie?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
56 zakończonych zbiórek
3 dni do końca
Wsparło 41 osób
1 470 zł (86,47%)
Brakuje jeszcze 230 zł
Wesprzyj