Ogierek czeka na naszą pomoc Prosimy pomocy Jej ❤️Jej ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

PILNE!
do końca
Wsparło 560 osób
20 790 zł (90,39%)
Brakuje jeszcze 2 210 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 7 Września 2022

Zakończenie: 28 Września 2022

Godzina: 23:59

26 Września 2022, 14:29
Sytuacja tragiczna

Kochani dzwonił do mnie Pan z Onetu. Na 17 październik postara się załatwić nam termin na reklamę w Onecie. Też to jest wielkie ryzyko ale muszę próbować. Może co kolwiek by zostało z reklamy i Argola spłacić potem miska tego co jest u nas próbować w reklamy .Tak jak mówię każda reklama to koszta i też ryzyko ale ja nie mam innego wyjścia albo całkiem się zadłużyć i zamknąć stowarzyszenie zostać z długami do końca życia. Bo nie pozwolę na odebranie mi koni .Boję się strasznie już psychika na samym dnie boję się Kochani Ciężko mi pisać o tym coraz głupsze myśli mnie nachodzą co zrobię gdy reklamy nie pójdą po dobrej myśli, co jeśli konie oddamy co jeśli długi będą za reklamy co będzie gdy zamkniemy stowarzyszenie, co będzie ze zwierzętami naszymi które są zdrowe młode można jeszcze oddać w adopcję ale stare nikt nie weźmie są na naszym utrzymaniu .Koniec stowarzyszenia może być końcem....Kochani powinnam już chyba udać się po leki bo do tego doszło. Przepraszam ale muszę mówić co może się stać. Wojna inflacja postrachy ze strony Rosji ludzie się boją ja się wcale nie dziwię ze tak jest .

Pokaż wszystkie aktualizacje

26 Września 2022, 08:25
Kochani proszę

Kochani proszę za ogierka musimy zaplacic 9 tys .

14 Września 2022, 09:01
Biedak już jest biedny już wolny dziękujemy

Kochani bardzo dziekuje za zycie tego biednego konika .okazuje sie ze kon nie ma paszportu Fryz nie ma paszportu hmmmmm.

Kochani on już przyjechał Do Justyny lm wczoraj byłam u Justynki stan jego nóg jest przerażający cały pozrywany siwa buzia jego wiek na pewno nie jest 15 lat jak twierdzi bogacz .Dlatego też nie dano nam paszportu a pyskować Justynka nie mogła bo mogło by się to skończyć inaczej .

Dziekijemy kochani 

Błagam musimy wydostać Ogierka mamy tydzień by Justyna po niego pojechała. Czy zdążymy z pomocą Bardzo prosimy

9 tys za kości no bogatemu wszystko wolno !!!!!!Przepraszam ale muszę tak skomentować bogatym być na krzywdzie zwierząt!!!

Kochani to bylo w Pajecznie jak bylam w maju .Moje prosby by zabrać konie byly na marne mamy teraz szansę uratować i mamy tylko klika dni za zaliczkę za termin splaty nie dadzą nam tych koni .Bardzo zła sytuacja jest z tymi konmi .

Kochani, pamiętacie, kiedy w maju byłam w Pajęcznie, na targu były 2 starsze konie fryzyjskie? Oto jeden z nich stan jego widać. 

Mamy ogromną prośbę prosimy błagamy wiedziałam że te konie spadną na moją głowę prędzej czy później. Proszę o ich życie są stare zużyte i mają jechać na rzeź. Ten, co jest na zbiórce, to Wałach. Ma zerwane nogi jaki jego stan dalszy nie wiemy po wykupie dopiero zrobimy badania i Sue okaże, boję się 😟 Jeśli chodzi o ogierka który ma 25 lat ponoć jest zdrowy tyle, że chudy. My jesteśmy zawaleni zbiórkami więc będziemy szukać innej fundacji by pomogła nam uratować ogierka. Nie możemy zostawić tego wałaszka jako pierwszego musimy jego ratować. 

Panowie nie chcą zejść z ceny cena za chudzielce jest kosmiczna za jednego 9 tys. złotych. Nie oddadzą taniej... Na tą chwilę nie mogę nic więcej powiedzieć. Bo może dojść do tego że nie oddadzą żadnego konia, tylko wywiozą na rzeź.  Mamy mało czasu kochani Błagam uzbierajmy jak najszybciej na tego konia boję się...  Kochani, nie ma mowy o zabraniu ich na umowę spłaty za zaliczkę nie ma mowy, tylko kasa nic więcej. Próbowałam w maju dogadać się, niestety na marne.

Błagamy, pomóżcie. Postaramy się, by inna fundacja pomogła nam wydostać go spod noża!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
94 zakończone zbiórki
do końca
Wsparło 560 osób
20 790 zł (90,39%)
Brakuje jeszcze 2 210 zł
Adopcje