Fundacja SOS Amstaffy

Fundacja SOS Amstaffy
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Klaudia Fronczak

E-mail fundacja-sos-amstaffy@o2.pl

Telefon 516828879

Lokalizacja Łódź, łódzkie

Fundacja SOS Amstaffy niesie pomoc porzuconym i krzywdzonym zwierzętom. Udzielamy pomocy placówkom niosącym pomoc zwierzętom bezdomnym. Wspieramy wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt, a w szczególności podejmowanie działań na rzecz udzielenia pomocy psom uznanym z uwagi na rasę za niebezpieczne. 

Propagujemy w społeczeństwie idee ochrony zwierząt i środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz rozpowszechniania informacji, metod i technik w zakresie działalności na rzecz praw zwierząt. 

Prowadzimy działalność adopcyjną mającą na celu poszukiwanie bezpiecznego i przyjaznego schronienia lub domu dla zwierząt.   W ramach posiadanych środków staramy się leczyć i pomagać chorym zwierzętom. Niezależnie od tego realizujemy program kastracji i sterylizacji. 

Współpracujemy z instytucjami państwowymi, samorządowymi oraz tymi organizacjami pozarządowymi, których celem jest niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym (Straż Miejska, Policja, Schroniska dla bezdomnych zwierząt).

Propagujemy i wspieramy prowadzenie niewielkich noclegowni, przytulisk, domów tymczasowych, schronisk i hoteli dla zwierząt.

Pomogli

Ładuję...