Zwierzakowy bus Kotomysza

Wsparło 16 osób
638,50 zł (1,59%)
Brakuje jeszcze 39 361,50 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 5 Września 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2022

Nasze fundacyjne marzenie - samochód! Jest bardzo, bardzo potrzebny w działalności naszej organizacji. Jako fundacja skupiamy się na niesieniu pomocy najmniejszym, potrzebującym opieki zwierzakom! Codziennie staramy się interweniować na terenie Mińska Mazowieckiego, i okolic, jednak coraz częściej zdarzają nam się dłuższe wyjazdy w interwencjach, gdzie potrzebny jest pojazd ściśle przygotowany do transportu zwierząt. 

Do interwencji, i do wyjazdów na działania wspierające inne stowarzyszenia i domy naszych podopiecznych - takich jak Przytulisko Joasi pod Zieloną Górą, w którym byliśmy już w sierpniu, pokonując ponad 550 km w jedną stronę, by zbudować Wolierę dla prawie 40 kotów.

A teraz czekają psy, którym budować będziemy plac zabaw, wybieg, boksy i budy.

Pilnie potrzebujemy samochodu, którym bezpiecznie transportować będziemy mogli zwierzaki oraz naszych Wolontariuszy do weterynarzy, nowych domów, również do domów tymczasowych często kilkaset kilometrów od naszej fundacji. 

Sami nie jesteśmy w stanie zakupić potrzebnego samochodu, a więc liczymy na Waszą hojność i jak zawsze wierzymy, że przy Waszej pomocy nam się uda!. To Nasze marzenie - by pomagać w 100%! Bardzo prosimy, pomóżcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 16 osób
638,50 zł (1,59%)
Brakuje jeszcze 39 361,50 zł
Wesprzyj