Fundacja Pasja

Reprezentant Aleksandra Mioduszewska

E-mail pasjafundacja@gmail.com

Telefon 662224089

Lokalizacja Chwalimierz, dolnośląskie

„ Żyjemy po to, by dać jak najwięcej z siebie i pomagać innym. Istniejemy po to, by nieść pomoc, edukować, smutek zamieniać w radość i choć wiemy, że całego zła, cierpienia, bólu i niesprawiedliwości nie zamienimy w bajkę, to wiemy, że jesteśmy w stanie zmienić całkowicie życie tysiącom potrzebujących istnień, każdemu z tych istnień indywidualnie- i to jesteśmy cali my - niesienie pomocy innym i dążenie do tego, by jej zasięg się wciąż się powiększał, zmieniał tysiące cierpień w radość, przybliżał więcej ludzi, do prawdziwego człowieczeństwa…”  - działacze i założyciele fundacji Pasja.

Kochani, nasza fundacja jest organizacją non- profit. Działamy dla wszystkich zwierząt, bezwzględnie na ich gatunek, rasę, pochodzenie, wiek, stan zdrowia. Działamy dla ich lepszej teraźniejszości i jeszcze lepszego jutra.

Niesiemy pomoc wszędzie tam, gdzie tylko damy radę- koty, konie, psy, zwierzęta gospodarskie- one wszystkie potrzebują naszej pomocy i nie ma kryteriów, które mogłyby zmienić nasze podejście- wszystkie życia są równie ważne.

Sprawujemy nad nimi najlepszą opiekę weterynaryjną, powierzamy tylko w ręce wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi, z prawdziwą pasją, do niesienia pomocy i opieki nad skrzywdzonymi zwierzętami, opartą o lata doświadczenia i związanej z tym prawdziwej wiedzy.

Prowadzimy działania, które zapewniają zwierzętom rehabilitację po wcześniejszych kontuzjach, urazach, złamaniach i chorobach. 

Dajemy im możliwości i czas, by mogły wrócić do pełni sił i poprzez rehabilitację, zakończyć dawny rozdział w swoim życiu.

Pragniemy i skrupulatnie do tego dąż ymy, by wszyscy nasi podopieczni odnaleźli kochającą rodzinę i dom, gdzie odnajdą spokój i szczęście do końca swych dni, gdzie nie będzie miejsca na ból i okrucieństwo, na wspomnienia z przeszłości.

Oswajamy zwierzęta nieufne, układamy konie i zapewniamy im pomoc w rozbudowanej sferze emocjonalnej- jesteśmy zdania, że pomoc zwierzęciu, to nie tylko pomoc w formie fizycznej, ale i również w sferze psychicznej, tym bardziej, że bierzemy je na swoją odpowiedzialność do końca ich życia i nigdy nie przestajemy im pomagać.

Działamy również poprzez pomoc osobą prywatnym, które ze względów finansowych nie mogą odpowiednio zająć się swoimi zwierzętami, jednak są dla siebie nawzajem przyjaciółmi i rozdzielenie swoich dróg, byłoby koszmarem dla jednej i drugiej strony- zwierzę jest wtedy naszym podopiecznym, wspomagamy go, jednak zostaje ono ze swoim opiekunem.

Prowadzimy liczne projekty pro- zwierzęce,  edukujemy młode pokolenia i staramy się tworzyć coraz więcej kampanii, że nasze decyzje, nas ludzi, są dla nas tylko złą lub dobrą decyzją, jednak dla zwierząt jest to często przesądzenie o losie, jakie będą miały życie.

Jesteśmy młodą fundacją, jednak rozwijającą się dynamicznie- z czasem, staramy się nabrać jeszcze większego rozpędu, ponieważ nasze pomysły, projekty, kampanie i chęć walki o dobro zwierząt jest nieskończone i pragniemy, by wszystko zrobić, bo wiemy, że jedynym owocem jaki z tego powstanie, będzie realną i widoczną zmianą na korzyść zwierząt i ludzi ich kochających.

Założenie naszej fundacji, odbyło się w chwili, gdy zrozumieliśmy, że nasze doświadczenie przekazywane od pokolenia do pokolenia, nasza więź ze zwierzętami, innowacyjność i masa pomysłów najmłodszych z naszych szeregów, mogą się przekuć w diametralne zmiany- zmiany dla zwierząt,  ukierunkowane w realną pomoc, niesioną na ogromną skalę.

Pomagamy i działamy jedynie z czystej pasji.

To jedni z naszych podopiecznych, którym z waszą pomocą urotowaliśmy życie...

Kacperek

Jemiołka

Śnieżka

Węgielek

Pestka

Calineczka

 

 

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Magda

15 zł

„Kubuś”

Dla Kubusia!
50 zł

Dorota

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej