Sprawiedliwość dla Zwierząt. Zrzutka na Prawną Obronę Zwierząt i Ludzi w Centrum Leczenia Zwierząt

Wsparło 16 osób
365,50 zł (1,82%)
Brakuje jeszcze 19 634,50 zł

Rozpoczęcie: 28 Września 2022

Zakończenie: 28 Października 2023

Godzina: 23:59

Celem zrzutki jest zapewnienie fundacji Centrum Leczenia Zwierząt niezbędnej pomocy prawnej w walce o prawa i dobrostan zwierząt. Wsparcie finansowe umożliwi skorzystanie z usług wyspecjalizowanych prawników, którzy będą reprezentować fundację w sprawach dotyczących ochrony zwierząt, zwalczania nadużyć oraz zmiany polskiego prawa w tym obszarze.

Fundacja Centrum Leczenia Zwierząt od lat wkłada wiele wysiłku w ratowanie, leczenie i rehabilitację bezdomnych zwierząt, a także edukację społeczeństwa na temat odpowiedzialnego traktowania zwierząt.

Jednak walka o sprawiedliwość dla zwierząt wymaga również wsparcia prawnego, aby skutecznie interweniować w przypadkach znęcania się nad zwierzętami, nielegalnego handlu nimi oraz lobbingu na rzecz lepszego prawa zwierząt.

Twoja pomoc w tej zrzutce będzie nieoceniona.

Każda wpłata przyczyni się do zapewnienia fundacji Centrum Leczenia Zwierząt profesjonalnego wsparcia prawnego, umożliwiając walkę o sprawiedliwość dla tych bezbronnych istot.

Dajmy razem głos zwierzętom i stańmy się po ich stronie!

Wszelkie wpłaty są mile widziane i przyczynią się do poprawy losu wielu zwierząt, które zasługują na godne życie.

Razem możemy dokonać pozytywnej zmiany i zapewnić sprawiedliwość dla zwierząt.

Podziel się dobrem już dziś i wspomóż naszą zrzutkę na pomoc prawną dla fundacji Centrum Leczenia Zwierząt!
 

Codziennie spotykamy się z cierpieniem zwierząt... Często sami płaczemy nad ich losem. Chcemy dalej im pomagać: diagnozować i skutecznie leczyć.

Potrzebujemy wsparcia na pomoc prawną dla Fundacji - szukamy PRAWNIKA, który zaangażuje się, aby nam pomóc, a nie iść po najmniejszej linii oporu. Do tej pory ogarniamy wszystko sami, ale powoli tracimy już siły...

Nie jesteśmy przestępcami, całe serce i czas poświęcamy dla dobra zwierząt

Natrafiliśmy na układ zamknięty, w którym popiera się swoich, tuszuje się ewidentne błędy, a nas próbuje się obarczyć odpowiedzialnością. Skala tych działań jest niewyobrażalna, podobnie jak buta i pycha urzędników.

🙏🙏🙏Pomóżcie, przede wszystkim w nagłośnieniu jak zachowuje Izba Lekarsko- Weterynaryjna w stosunku do Fundacji, której celem statutowym jest zapewnienie pomocy weterynaryjnej potrzebującym zwięrzętom. Dziękujemy💚

👉 Jesteśmy Fundacją, która od ponad siedmiu lat zapewnia opiekę weterynaryjną potrzebującym zwierzętom.

👉 Od stycznia tego roku prowadzimy własny Gabinet Weterynaryjny, w którym leczymy chore i cierpiące zwierzęta.

😢 Niestety nie dajemy już rady! Potrzebujących zwierząt przybywa, a my nie możemy im pomóc!

 💔 Nasze serca codziennie pękają na kawałki...

Coraz droższe leki, środki czystości, media. Rosną koszty utrzymania gabinetu... W jaki sposób mamy wybierać, któremu zwierzęciu pomóc, a któremu nie?

Pod opieką naszego Gabinetu znajdują się koty i psy , które potrzebują naszego wsparcia...

Prosimy przekaż swój datek i pomóż nam utrzymać Gabinet weterynaryjny. 🙏 Dziękujemy za każdą wpłatę oraz za udostępnianie - Fundacja Centrum Leczenia Zwierząt

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
2 zakończone zbiórki
Wsparło 16 osób
365,50 zł (1,82%)
Brakuje jeszcze 19 634,50 zł